Neler Yeni

beyaz ASUS TUF GT502 kasayı bir süre fansız kullansam sorun olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kerem
1688357909952.png

Resimdeki sistemi topladım ancak gt502 kasanın içinde fan göndermediklerini bilmiyordum. Ve sistemi yeni topladığım için çokta bütcem kalmadı açıkcası. Yaklaşık 1-1,5 ay fansız kullansam sorun olur mu sıvı soğutucunun fanı yeter belki diye düşündüm. Bu konularda pek bi bilgim yok ilk defa sistem topladım(o da hazır sistem zaten bi kaç şeyi özelleştirdim)

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
mERT
Aynı kasayı kullanıyorum siyah modelini geçiçi olarak 1 tane egsoz fan taktım 2 ay öyle kullandım bir sorun yaşamazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı kasayı kullanıyorum siyah modelini geçiçi olarak 1 tane egsoz fan taktım 2 ay öyle kullandım bir sorun yaşamazsın.
sen yine 1 tane takmışsın benim hiç takmıycağımı düşünürsek, ilk sistemim bi zarar vermek istemiyorum

Servet ünal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Servet
Instagram
Servet._.unal
Steam
1524131080
Discord
servetunal
sen yine 1 tane takmışsın benim hiç takmıycağımı düşünürsek, ilk sistemim bi zarar vermek istemiyorum
Sıvı soğutma var gördüğüm kadarıyla eğer güzel iş yapıyorsa sorun olmaz gpu zaten kendini doğurabilir diye düşünüyorum kasada mesh zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıvı soğutma var gördüğüm kadarıyla eğer güzel iş yapıyorsa sorun olmaz gpu zaten kendini doğurabilir diye düşünüyorum kasada mesh zaten
Gpu kendini soğutabilir*

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kerem

Gpu kendini soğutabilir*
sıvı soğutucumun iyi olduğunu düşünüyorum, 1-2 ay bu şekilde sorunsuz götürür umarım

Sistemi kaça aldın ?
45k

Sistemi kaça aldın ?
bu hazır sisteme özelleştirmeler yaptım

Servet ünal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Servet
Instagram
Servet._.unal
Steam
1524131080
Discord
servetunal
sıvı soğutucumun iyi olduğunu düşünüyorum, 1-2 ay bu şekilde sorunsuz götürür umarım

45k

Götürür ya pek bir sorun olacağını sanmam sıcaklıkları saatde 1 kontrol et yük altındayken

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kerem

Aderal

80+ Bronze

45k

bu hazır sisteme özelleştirmeler yaptım
Aldın mı henüz ulaştı mı sana? O bütçede ddr5 4070ti çıkardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kerem
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kerem
Hocam bence iptal et tek yek topla o bütçede 4070ti 7600x gelir
evet farkındayım bu sisteme fiyatı arttıran şey zaten kasa ve sıvı soğutucu oldu ama bana yeterli bi sistem daha fazla beklemek istemiyorum 3 yıldır pc toplamak istiyorum, 14 yıllık casper laptopa bağlanmış monitörden oyun oynamak çok sıktı

Aderal

80+ Bronze
evet farkındayım bu sisteme fiyatı arttıran şey zaten kasa ve sıvı soğutucu oldu ama bana yeterli bi sistem daha fazla beklemek istemiyorum 3 yıldır pc toplamak istiyorum, 14 yıllık casper laptopa bağlanmış monitörden oyun oynamak çok sıktı
Bende zaten ona şaşırdım aldıgınız sıvı sogutma boşa para harcamaktan bir şey değil daha ucuza çok çok daha iyi peformans verebilece 360mm sogutucular alınabilirdi ki 13400f i ortalama bi hava sogutucu bile soguturdu bence iptal et

Top Bottom