Neler Yeni

Beyaz Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB CPU soğutucu 1800TL

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,184
İsim
SEYF

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,184
İsim
SEYF

nucLear

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Soner Demirel
Hiç tavsiye edeceğim bir fan değil. daha 1 yıl olmadan fanın birtanesi lakır lakır ses çıkarıyor, yalpalıyor. Yedek fan bulmak zor ve pahalı. Türkiye teknik servis ve distribitörü kim bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç tavsiye edeceğim bir fan değil. daha 1 yıl olmadan fanın birtanesi lakır lakır ses çıkarıyor, yalpalıyor. Yedek fan bulmak zor ve pahalı. Türkiye teknik servis ve distribitörü kim bilmiyorum.

VERUS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bora Gül
Instagram
bora_gul
Steam
bora_gul
Bende siyah modeli var gerçekten çok memnunum.

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Ahmet Ahıskalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fan olarak sickleflow mu kullanmışlar? Bunun haricinde başka bir sorun var mı?

nucLear

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Soner Demirel
Fan olarak sickleflow mu kullanmışlar? Bunun haricinde başka bir sorun var mı?
Evet, sickleflow fan. Hatta kasa da aynı marka, Aynı fanları kullanıyor. MasterBox modeli.. Kasa fanlarında bir sorun yok ama soğutucudaki fanın teki langır langır hunharca ses yapıyor. Eski TVler gibi arada vuruyorum düzeliyor felan :) öyle saçma bişey. Garantiye göndermekte çok zor geliyor çünkü ryzen 9 5900x i soğutacak geçici başka fanım yok. He kasadan bir fanı söküp oraya takıp garantiye sadece fanı göndermek, aklıma geldi tabi. ama satıcı firma komple gönderin dediği için zor geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,049
Üyeler
142,079
Son üye
ISarpI
Top Bottom