Neler Yeni

Beyaz Eşya için BOSCH mu BEKO mu?

Skrrt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Tufan öztürkmen
Bütçe
70000
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi beyaz eşya konusunda hangi ürünü önerirsiniz özellikler hemen hemen aynı iki ürün içinde fiyat farkı çok cuzi miktar siz olsanız hangisini alırdınız?

Aykut D.

80+ Gold
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi beyaz eşya konusunda hangi ürünü önerirsiniz özellikler hemen hemen aynı iki ürün içinde fiyat farkı çok cuzi miktar siz olsanız hangisini alırdınız?
2 markaninda kötü ürünleri olabiliyor. Model karşılaştırmak daha doğru olur.

Skrrt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Tufan öztürkmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• IMG_9992.png
    IMG_9992.png
    668.2 KB · Hit: 373
  • IMG_9993.png
    IMG_9993.png
    372.1 KB · Hit: 652

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Bu iki seçenek arasından Beko almazdım Bosch alırdım ama kendim alacak olsam 2 markayıda almaz LG,SAMSUNG,SİEMENS bendeki sıralaması olurdu bosch çok övüyorlar ama evde ankastre seti ve buzdolabı bosch ben memnun değilim Not: LG biraz pahalı ama gidip görürseniz kaliteyi anlayacağınızı düşünüyorum

Edit: Belki Hoover da olabilir çok araştırmadım ama gezerken gördüğüm kadarıyla kaliteli

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bosch alman kalitesi

xserkanx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Serkan
Bana bir yakınım Almanya üretimi simens demişti ama tabii ki alıp denemedim.

Skrrt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Tufan öztürkmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çamaşır-bulaşık-buzdolabı alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buzdolabında sadece 22litre fark var (beko 477litre, bosch 455 litre)

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sefa Ozan Kalaycı
bence iki marka karsılaştırılmayacak kadar kalite farkı var arasında ama bu bir teknolojik alet arızalı da gelebilir başta en iyisi bütce ve teknik servis size yakın olanı secinb en yeni aldım full set (kurutma-camasır-buzdolabı-bulaşık) 92bine hepsi inoks bu arada pazarlık yapın

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
Ali
Fiyat performans açısından Beko ama kalite olarak Bosch diyorum. Evlilik yoluna girdim Beko bayine gidip beğendiklerimi aldım. Tavsiye ederim.

Skrrt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Tufan öztürkmen
bence iki marka karsılaştırılmayacak kadar kalite farkı var arasında ama bu bir teknolojik alet arızalı da gelebilir başta en iyisi bütce ve teknik servis size yakın olanı secinb en yeni aldım full set (kurutma-camasır-buzdolabı-bulaşık) 92bine hepsi inoks bu arada pazarlık yapın
Pazarlık yapmıyor artık bayiiler denedim de depoda durmasına bile zar zor ikna ettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat performans açısından Beko ama kalite olarak Bosch diyorum. Evlilik yoluna girdim Beko bayine gidip beğendiklerimi aldım. Tavsiye ederim.
Bende evlilik yoluna girdim hocam hayırlı uğurlu etsin ikimizide Allah inşallah, beko uygun geldi banada 3 parça eşya 50k dediler mimimun

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sefa Ozan Kalaycı
hayırlısı olsun kardeşim hepimize,vallah beyaz eşyalar pahalı bende bu yolla cıkıp 90 verececeğime beko arceliğe 100 veririm siemens boscha diyerek bosh aldım üstüne pazarlık yapıp beko fiyatına almıştım bu iş butce işi bence hepsi de aynı işi yapıyordur boşver önemlli olan sizin ikiniizn karar verip anlaşıp alması

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,924
Üyeler
154,312
Son üye
Axolotien_
Top Bottom