Neler Yeni

Çözüldü✓ beyaz klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer
Bütçe
5000
beyaz klavye arıyorum bilek desteği olursa mükemmel olur ama olmasa da olur switchler çok ses çıkarmasın bide
Mesaj otomatik birleştirildi:

şunu söylemeyi unutmuşum klavye tkl olursa daha iyi olur ama %60 da olur full istemiyorum

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Emre Altun
Klavye güzele benziyor öneriniz için teşekkür ederim
Ayni urunu kullaniyorum memnunum gayet guzel. Uygulamasini da guncellediler gayet iyi nir uygulamasi da var. Hem yurtdisi yerine wraith sitesini tercih edersen 2 yil garantisi de oluyor ürünün.

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
Ege
beyaz klavye arıyorum bilek desteği olursa mükemmel olur ama olmasa da olur switchler çok ses çıkarmasın bide

şunu söylemeyi unutmuşum klavye tkl olursa daha iyi olur ama %60 da olur full istemiyorum
Bütçenizde rapid trigger yani manyetik switchli klavye bakabilirsiniz
W75 veya ATK68 olabilir, ayrıca polar65 de olur
SUB10 kodu vardı, hâlâ çalışıyorsa kullanabilirsiniz. Onun dışında fiyatı biraz uçuk olsada mod007 bow olur
AL66 var ama rengi hoşunuza gitmeyebilir
Ben polar65 tercih ederdim herhalde

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayni urunu kullaniyorum memnunum gayet guzel. Uygulamasini da guncellediler gayet iyi nir uygulamasi da var. Hem yurtdisi yerine wraith sitesini tercih edersen 2 yil garantisi de oluyor ürünün.
https://wraithesports.com/products/akko-mod007-santorini-mekanik-klavye-manyetik-switch şu alınır mı

Bütçenizde rapid trigger yani manyetik switchli klavye bakabilirsiniz
W75 veya ATK68 olabilir, ayrıca polar65 de olur
SUB10 kodu vardı, hâlâ çalışıyorsa kullanabilirsiniz. Onun dışında fiyatı biraz uçuk olsada mod007 bow olur
AL66 var ama rengi hoşunuza gitmeyebilir
Ben polar65 tercih ederdim herhalde
Polar 65deki switch çıkarılıp değiştirilebilen bir switch demi

Son düzenleme:

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Emre Altun
O zaman onu alayaım hem switchleri de değişiyor ve 2.4 özelliğide var

Öneride bulunduğunuz için teşekkürler
Neden Polar65 tercih ediyorsunuz ki. Hem yurt disindan gelecek. Hem garantisi olmayacak. Hem F1 tuslari bile yok. Uzun kullanimda bu rahatsiz edebilir seni. Daha once kullandim ve f1 tuslarini gercekten aradigim zamanlar oldu.

Sahsi fikrim olarak benim onerdigimi almaniz. Eger ust duzey professionel kullanici degilseniz çok uç klavyelere gitmeye bile gerek yok.

Akko 007 sormuşsun bir de. Ben kullanmadigim icin bir sey diyemeyecegim. Evet alinabilir ama benim onerdigimin 2 kati fazla parasi var nerseyse. Tavsiyem fazla uzaklara gitmeden wraithten siparis vermeniz urununuzu.

Yine de secim senin iyi gunlerde kullan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer
Neden Polar65 tercih ediyorsunuz ki. Hem yurt disindan gelecek. Hem garantisi olmayacak. Hem F1 tuslari bile yok. Uzun kullanimda bu rahatsiz edebilir seni. Daha once kullandim ve f1 tuslarini gercekten aradigim zamanlar oldu.

Sahsi fikrim olarak benim onerdigimi almaniz. Eger ust duzey professionel kullanici degilseniz çok uç klavyelere gitmeye bile gerek yok.

Akko 007 sormuşsun bir de. Ben kullanmadigim icin bir sey diyemeyecegim. Evet alinabilir ama benim onerdigimin 2 kati fazla parasi var nerseyse. Tavsiyem fazla uzaklara gitmeden wraithten siparis vermeniz urununuzu.

Yine de secim senin iyi gunlerde kullan.
Polar 65 i tercih etmedim https://wraithesports.com/products/akko-mod007-santorini-mekanik-klavye-manyetik-switch bunu tercih ettim

Akkoyu da uzun ömürlu olsun diye seçtim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,896
Üyeler
150,003
Son üye
Aykut/
Top Bottom