Neler Yeni

Beyaz mekanik klavye önerisi

tlablghn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bilgehan
Bütçe
1500
Herkese selam arkadaşlar şu an da blue switch redragon k553 kullanıyorum sorun yaşamıyorum fakat blue switch olduğu için kulağımı o kadar yoruyor ki anlatamam bu yüzden ya kırmızı ya da brown switch geçmeyi ve klavye rengimi değiştirmeyi düşünüyorum ama %60 klavyelere pek ısınamadım %75 benim için daha iyi olacak fakat türkiye de nedense bi klavye eksikliği var gibi rampage in aşağıda linkini attığım model haricinde bulamadım sizin önerileriniz varsa çok iyi olur çünkü rampage korkutuyor beni teşekkürler.

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Herkese selam arkadaşlar şu an da blue switch redragon k553 kullanıyorum sorun yaşamıyorum fakat blue switch olduğu için kulağımı o kadar yoruyor ki anlatamam bu yüzden ya kırmızı ya da brown switch geçmeyi ve klavye rengimi değiştirmeyi düşünüyorum ama %60 klavyelere pek ısınamadım %75 benim için daha iyi olacak fakat türkiye de nedense bi klavye eksikliği var gibi rampage in aşağıda linkini attığım model haricinde bulamadım sizin önerileriniz varsa çok iyi olur çünkü rampage korkutuyor beni teşekkürler.

Epomaker EP64 2180 ₺

Nefis bir klavye tavsiye ederim. @MuratTheFounderOfGariban sen ne dersin brom?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
hocam teşekkürler öneriniz için fakat bütçem 1500-1600 arası bütçemi aşıyor maalesef..

tlablghn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bilgehan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam siteyi bilmiyorum pek güvenilir midir acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Hocam model rainbow sanırım rgb olanı var mı? Bilginiz var mı biraz daha bütçeyi arttırabilirim teşekkürler.
Akko önermeyi düşünüyorum ama 2k civarı bir fiyata gelir olur mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,873
Üyeler
140,711
Son üye
Eko_Ekoo
Top Bottom