Neler Yeni

Beyaz setup dizmeye değer miydi sizce ?

Arkadaşlar klavyem ve farem beyaz. Kulaklığı da beyaz alacam. Geriye sadece mousepad kalıyor. Aklımda cosmic glass v2 cam mousepad almak vardı. Beyaz renkte olduğu için setup'uma çok uygun olur diye düşündüm fakat ben sık sık cs2 oynadığımdan ötürü çevremdeki insanlar cam mousepad almamam gerektiği konusunda beni uyardı ve onlara uyup dün gece siyah renkte esp tiger feng ling sipariş verdim. Pişman mıyım ? Hem evet hem hayır. cs2'de işimi kolaylaştıracağı için pişman değilim fakat beyaz olmadığı için ve setupu'mu bozacağından ötürü de aşırı pişmanlık var. Sizce siparişi iptal edip cam olanı mı alsam ne yapsam

Son düzenleme:

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
beyaz mouspad de var neden siyah aldınız ki o zaman

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Hocam beyaz olarak almayı düşündüğüm sadece cam olan vardı. Cam olduğu için de önermedi çoğu insan o yüzden.
sadece cs2 de değil diğer oyunlarda da hassasiyeti zor sağlıyorsun ben bi ara aldım kullanamadım. görüntüden en azından cam olandan vazgeçilebilir konfor ve performansdan için

• Konu Sahibi Konu Sahibi
sadece cs2 de değil diğer oyunlarda da hassasiyeti zor sağlıyorsun ben bi ara aldım kullanamadım. görüntü için en azından cam olandan vazgeçilebilir konfor ve performansdan ötürü
Yani doğru tercih mi yaptım diyorsunuz. Aldığım mousepad slow controlmüş.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler

Deep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yılmaz Hepkorucu
Masa ne renk

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
can
Arkadaşlar klavyem ve farem beyaz. Kulaklığı da beyaz alacam. Geriye sadece mousepad kalıyor. Aklımda cosmic glass v2 cam mousepad almak vardı. Beyaz renkte olduğu için setup'uma çok uygun olur diye düşündüm fakat ben sık sık cs2 oynadığımdan ötürü çevremdeki insanlar cam mousepad almamam gerektiği konusunda beni uyardı ve onlara uyup dün gece siyah renkte esp tiger feng ling sipariş verdim. Pişman mıyım ? Hem evet hem hayır. cs2'de işimi kolaylaştıracağı için pişman değilim fakat beyaz olmadığı için ve setupu'mu bozacağından ötürü de aşırı pişmanlık var. Sizce siparişi iptal edip cam olanı mı alsam ne yapsam
setupunu çarşıda millete sergiletip haz almayacaksan gerisi keyif bütçe işi paran vardır altın kaplama setup kurarsın harici senin keyfine kalmış bir şey

• Konu Sahibi Konu Sahibi
setupunu çarşıda millete sergiletip haz almayacaksan gerisi keyif bütçe işi paran vardır altın kaplama setup kurarsın harici senin keyfine kalmış bir şey
Tabikide öyle bir niyetim yok fakat doğru tercih mi yaptım ondan emin olamamıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam masayı kahverengi almayı düşünüyorum. Çünkü artık beyaz setup bozuldu bir kere. Eğer beyaz cam mousepad almış olsaydım masayı da marangozda beyaz yaptırırdım.

Son düzenleme:

Deep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yılmaz Hepkorucu
Tabikide öyle bir niyetim yok fakat doğru tercih mi yaptım ondan emin olamamıştım.

Hocam masayı kahverengi almayı düşünüyorum. Çünkü artık beyaz setup bozuldu bir kere. Eğer beyaz cam mousepad almış olsaydım masayı da marangozda beyaz yaptırırdım.
Ben 400 liraya rgbli beyaz pad aldım geçen 90x40

Deep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yılmaz Hepkorucu
Ben cam dışında düşünmüyordum hocam
Anladım. Mesela masa beyaz mousepad siyah olursa klavye mouse daha belirgin durur kötü gözükmez yani

O yüzden setup bozulmuş gibi düşünme sistem beyazsa sıkıntı yok gene güzel durur

Anladım. Mesela masa beyaz mousepad siyah olursa klavye mouse daha belirgin durur kötü gözükmez yani

O yüzden setup bozulmuş gibi düşünme sistem beyazsa sıkıntı yok gene güzel durur
Hocam masayı şundan almayı düşünüyorum. Beyaz değil fakat sağlam duruyor. Bir de beyaz olarak şu var fakat çok da sağlam izlenimi vermiyor. Rengi tam beyaz değilmiş , griymiş. Bunu 2 arkadaşım almış , masa gayet iyi diyor. Sizce hangisini alayim ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,435
Üyeler
156,772
Son üye
1Zavi
Top Bottom