Neler Yeni

Beyler beni satan kişilere napayım ?

Dışkapı Metrosu

80+ Bronze
Beyler bizim 3 kisilik bi lol grubumuz var ben jungle oynuyorum diger ikiside top ve mid oynuyor bunlar yaklasık 5 6 gundur beni satip oyuna giriyorlar gruba geliyonmu yazıyolar odev yapıyorum diyorum aradan 6 saat gecmis 6 saate odevmi kalır abi insan bi tekrar yazar geliyomusun giriyoz diye az once baktım 6 7 el lol atmıslar bana yazdıkları saatten beri ne bir haber verme var ne başka bisey az once yazdım ayıp degilmi lan beni niye cagirmiyosunuz diye sorduk ders yapıyodun yazdılar şimdi ben bunlara napayim ? Satanlardan biride 5 yıllık arkadaşım

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Niye sattıklarını öğrenmedende önemli
Bu kadar uzun süreli arkadaşsanız böyle bişi olmasıda şaşırtıcı

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Usta sevmiyorlarmış demekki.

Dışkapı Metrosu

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Niye sattıklarını öğrenmedende önemli
Bu kadar uzun süreli arkadaşsanız böyle bişi olmasıda şaşırtıcı
Bu aralar grupta laf sokmalar falan bi tane meme(mim) atıyolar full bana yukleniyolar ben alınıncada mavra yapıyoruz diyolar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başlarda takmıyodum fazla ama surekli yapmaya başladılar artık moralim bozulmaya başladı

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bu aralar grupta laf sokmalar falan bi tane meme(mim) atıyolar full bana yukleniyolar ben alınıncada mavra yapıyoruz diyolar

Başlarda takmıyodum fazla ama surekli yapmaya başladılar artık moralim bozulmaya başladı
Bende alınganlık oluyordu farkında olmadan ve dalgada geçiliyordu benimle.
Çok kafaya takma her ne yaparlarsa yapsın Ve dünyada milyarlarca insan var
Gerekirse 2 3 arkadaşın olsun ama daima yanında olsun
O mimle dalga geçmeleri neden olabilir bir kusurdan filansada üstüne gidip düzeltebilirsin.

Dışkapı Metrosu

80+ Bronze
Bende alınganlık oluyordu farkında olmadan ve dalgada geçiliyordu benimle.
Çok kafaya takma her ne yaparlarsa yapsın Ve dünyada milyarlarca insan var
Gerekirse 2 3 arkadaşın olsun ama daima yanında olsun
O mimle dalga geçmeleri neden olabilir bir kusurdan filansada üstüne gidip düzeltebilirsin.
Memelerden falan adamlık uzerine vuruyorlar hocam yok sende o *** yokki zaten vs normalde boyle seylere zerre takılmam hocam ama 2 si birden surekli adamlık uzerinden vurmaları surekli kufurlu laf sokmaları insanı uzuyor bende normalde kufur kullanan biriyim şakasına onlarada ediyorum oyunda onlarda bana ediyor ama hic bir zaman cok agır sekillerde kufurlu bir bicimde laf sokmadım kimseye

Dışkapı Metrosu

80+ Bronze
Hayır birde o satan 5 yıllık arkadasım icin kavgaya girip sag elimi kırmıslıgım var insanlar gercekten nankor abi

Neden yaptıklarını sor
Soruyorum baki sende cok alıngansın yaw mavra yapıyoruz baki yok takılıyoruz baki surekli boyle cevaplar diyorumki abi surekli bana yukleniyosunuz hic bisey demiyorum durduk yere bagırıp cagırıyonuz diyorum takılıyoz sana baki diyolar

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Hayır birde o satan 5 yıllık arkadasım icin kavgaya girip sag elimi kırmıslıgım var insanlar gercekten nankor abi

Soruyorum baki sende cok alıngansın yaw mavra yapıyoruz baki yok takılıyoruz baki surekli boyle cevaplar diyorumki abi surekli bana yukleniyosunuz hic bisey demiyorum durduk yere bagırıp cagırıyonuz diyorum takılıyoz sana baki diyolar
Bazı arkadaşların takılmaları ve şaka yapma seviyeleri çok yüksek olur bazen dozu kaçırırlar

Dışkapı Metrosu

80+ Bronze
Bazı arkadaşların takılmaları ve şaka yapma seviyeleri çok yüksek olur bazen dozu kaçırırlar
Abi anlamadıgım olay oyuna giriyoruz takımı %80 attıgım ganklerle objektiflere oynayisimla vs. ben tasıyorum 1 hatamda azıma ***** obur arkadasım feedliyor kimse birsey demiyor ben takımı tasıyorum yanlıslıkla 1 pozisyonda olmusum ana avrat kayıyolar

Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Kerem Cantürk
Beyler bizim 3 kisilik bi lol grubumuz var ben jungle oynuyorum diger ikiside top ve mid oynuyor bunlar yaklasık 5 6 gundur beni satip oyuna giriyorlar gruba geliyonmu yazıyolar odev yapıyorum diyorum aradan 6 saat gecmis 6 saate odevmi kalır abi insan bi tekrar yazar geliyomusun giriyoz diye az once baktım 6 7 el lol atmıslar bana yazdıkları saatten beri ne bir haber verme var ne başka bisey az once yazdım ayıp degilmi lan beni niye cagirmiyosunuz diye sorduk ders yapıyodun yazdılar şimdi ben bunlara napayim ? Satanlardan biride 5 yıllık arkadaşım
Eğer takmıyorlarsa sende onları takma.En iyi çözüm budur.Benimde 8 senelik arkadaşım var.Çocukla bildiğin ''çelişiyoruz''.8 sene nasıl arkadaşız onu bile anlamadım ama dediğim gibi, takma geç umrunda olmasın ne hali varsa görsün.

Dışkapı Metrosu

80+ Bronze
Eğer takmıyorlarsa sende onları takma.En iyi çözüm budur.Benimde 8 senelik arkadaşım var.Çocukla bildiğin ''çelişiyoruz''.8 sene nasıl arkadaşız onu bile anlamadım ama dediğim gibi, takma geç umrunda olmasın ne hali varsa görsün.
Cocugun her derdine ben kosuyorum sevgilisiyle ayrılıyorlar aralarını ben yapıyorum bir derdi oluyor yanına ben gidiyorum 2 kisi bunu dovuyolardı yardımına gitmesem hastanelik olucaktı resmen, sırf onu kurtarabilmek icin kavgaya dahil oldum elim kırıldı yamuk kaynadı elimden ameliyat oldum en iyi arkadasın kim diye sorduklarında onun ismini soyluyordum demekki ben onun en yakın arkadası degilmisim ne diyim...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,187
Üyeler
155,986
Son üye
Kaiera
Top Bottom