Neler Yeni

Öneri Beyler bi el atabilir miyiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ünalcan Şen
Konudan bağımsız söylüyorum konu açarken "bi bakın gençler" tarzı şeyler yerine konuyla ilgili başlık yazarsanız daha iyi olabilir. "30k bütçe laptop önerisi" gibi
Aynen o şekilde açmıştım geçen gün konuyu hiç kimse cevap vermedi bugün bu şekilde açmak istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Casper Excalibur G870.1270-DVB0X-B Intel Core i7-12700H 32GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 8GB RTX 4060 Freedos Gaming Laptop
Bu nasıl sizce

oyun çok elzem değilse mac al geç

yada kanka biraz daha bekle intel yeni lunar lake ile beraber güzel latoplar çıkarabilir xess teknolojisini de geliştirdiler, snadragon laptoplarda yolda eylülü beklemek de fayda var ama sen bilirsin
Yani şöyle mac almayı düşündüm ama onda da 8 gb ram yetersiz kalabilir 16 gb ram da bütçemi aşıyor o konu da kararsız kaldım

Son düzenleme:

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
SEYFULLAH KIR
Aynen o şekilde açmıştım geçen gün konuyu hiç kimse cevap vermedi bugün bu şekilde açmak istedim

Casper Excalibur G870.1270-DVB0X-B Intel Core i7-12700H 32GB RAM 500GB NVME SSD GEN4 8GB RTX 4060 Freedos Gaming Laptop
Bu nasıl sizce

Yani şöyle mac almayı düşündüm ama onda da 8 gb ram yetersiz kalabilir 16 gb ram da bütçemi aşıyor o konu da kararsız kaldım
valla kanka iş için mac macburi gibi ama dediğim gibi eylüle kadar bekle bence yeni işlemciler falan çıksın onlara da bak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,579
Üyeler
156,637
Son üye
birkullanıcıkimse
Top Bottom