Neler Yeni

Beyler bios için yardım, pc görüntü gelmiyor.

Dpoler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kaan
Instagram
https://www.instagram.com/dpobae/
Steam
DpoLer
Biosda faceit için secure boot ayarını açmaya çalışıyordum, sonra bir ayar açıldı evet hayır sordu bana ben okumadan evete bastım sonra bir anda pc kapandı, tekrar açılmaya başladı ama görüntü gelmiyor. Klavyeye ya da mouse a güç gelmiyor ama pc içindeki bütün fanlar dönüyor. Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Teşekürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hasan Can ÜNSAL
Aynısı başıma geldi. Ayarları kurcaladım sonra kaydedip çıktığımda görüntü gitti klavye ve mouseden de ışıklar gitti. Güç tuşunu açıp kapattığımda klavyeye ışık geldi ama monitöre ve mouse gelmedi. Anakartta pil var onu çıkartıp biraz bekleyip tekrar takmayı deneyebilirsin. Bios ayarlarını sıfırlıyor

Dpoler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kaan
Instagram
Steam
DpoLer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynısı başıma geldi. Ayarları kurcaladım sonra kaydedip çıktığımda görüntü gitti klavye ve mouseden de ışıklar gitti. Güç tuşunu açıp kapattığımda klavyeye ışık geldi ama monitöre ve mouse gelmedi. Anakartta pil var onu çıkartıp biraz bekleyip tekrar takmayı deneyebilirsin. Bios ayarlarını sıfırlıyor
Yaptım lakin değişen bir şey olmadı başka bir önerin var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hasan Can ÜNSAL
Yaptım lakin değişen bir şey olmadı başka bir önerin var mı
Bende de görüntü gelmedi. Kasayı aldığım yerle Teknik servisle iletişime geçtim. Ekran kartım apu destekli olmadığından görüntü gelmiyormuş apu destekli bir işlemci takıldığında görüntü gelecek ve Bios ayarları sıfırlanacaktı. Bunu bilgisayarcıda yaptıramadım bulunduğum ilde. Garantiye yolladım mecburen bayram tatilinden dolayı bayramdan sonraya kaldı. Bekliyorum

Dpoler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kaan
Instagram
Steam
DpoLer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de görüntü gelmedi. Kasayı aldığım yerle Teknik servisle iletişime geçtim. Ekran kartım apu destekli olmadığından görüntü gelmiyormuş apu destekli bir işlemci takıldığında görüntü gelecek ve Bios ayarları sıfırlanacaktı. Bunu bilgisayarcıda yaptıramadım bulunduğum ilde. Garantiye yolladım mecburen bayram tatilinden dolayı bayramdan sonraya kaldı. Bekliyorum
Hocam aynısını denedim şuan, apu işlemci taktım sistem açıldı evet ama normal ekran kartımı takınca açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hasan Can ÜNSAL
Bios ayarlarını eskisine çevirmen lazım. Naptın ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hasan Can ÜNSAL
Apuyu taktım çalıştırdım, fabrika ayarlarına döndürdüm sonra normal işlemcimi ve ekran kartımı taktım yine açılmadı ya
Bios atmak gerekiyor herhalde net bir şey söyleyemiyorum. Servisi arasan iyi olur

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
gigabytemi
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır çözemedim ya, servis falan yok toplama kasa. Pazartesi bilgisayarcıya götürmeyi düşünüyorum başka bir çözüm gelmiyor aklıma
anakartı kendi servisine gönder

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hasan Can ÜNSAL
hayır çözemedim ya, servis falan yok toplama kasa. Pazartesi bilgisayarcıya götürmeyi düşünüyorum başka bir çözüm gelmiyor aklıma
Anakartın faturasında yazar teknik servis bilgileri orayla iletişime geçebilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,196
Üyeler
142,700
Son üye
testerenedim3402
Top Bottom