Neler Yeni

Bi sistem topladım iyi mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Güneyy1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Güney Ayaş

şöyle bir sistem topladım iyi midir? sormak istedim
psu, işlemci soğutucu ve ssd markaları cok kötü ve rtx 4060ti yerine o fiyata 7600xt almanı öneririm

ser0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Uğur ÖZMEN
Güç kaynağı ekran kartı değiştir güüzel olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ibrahim
ekran kart vrami gelecek yıllar için büyük sorun dikkat et 8gb yetersiz gelebilir
tek fanlı sıvı soğutmaya 1800 vereceğine çift kule assassins peerles al kesinlikle çok daha iyi olur ve gamepower kaliteli değil pompa arızası vesaire verebilir. ayrıca testi yapılmamış ve incelemesi olmayan bir psu almanı şiddetle tavsiye etmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Fafnirv3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
psu, işlemci soğutucu ve ssd markaları cok kötü ve rtx 4060ti yerine o fiyata 7600xt almanı öneririm
34 k bütçem var kararsız kaldım kendimde çok anlamıyorum benim için toplayabilirmisin yada hazır sistem önerebilirmisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kart vrami gelecek yıllar için büyük sorun dikkat et 8gb yetersiz gelebilir
tek fanlı sıvı soğutmaya 1800 vereceğine çift kule assassins peerles al kesinlikle çok daha iyi olur ve gamepower kaliteli değil pompa arızası vesaire verebilir. ayrıca testi yapılmamış ve incelemesi olmayan bir psu almanı şiddetle tavsiye etmiyorum.
34 k bütçem var kararsız kaldım kendimde çok anlamıyorum benim için toplayabilirmisin yada hazır sistem önerebilirmisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ibrahim

buna bir bak fena değil rami çift kanal yapmaya çalış yada 2x8 yap

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular