Neler Yeni

Bıktım! Rampage Mouse…

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Krom
Bundan yaklaşık 1.5 sene önce haziran 2022 den beri rampage’nin smx r9 mousesini kullanıyorum. Kullanmaz olaydım. 1 dakika içinde 10 kez tak-çıkar yaptığımı hatırlıyorum, beni delirtti. Bir türlü bilgisayara bağlanmıyordu, bağlansa bile sürekli kopuyordu. Garantiye falan göndermek istemedim 200 tl bir şeydi zaten uğraşacak değilim. Bugün bu sorun hala devam etmekte, yanında verilen bağlantı kablosu bilgisayarın girişine tam oturmadığından mousenin kablosunu 1 cm bile iletlettiğimde bağlantısı kesiliyor. Diğer mouseleri böyle mi bilmiyorum. Satmak istesem uğraşacak vaktim yok, kaldı ki bu çöp mouseyi kimse almaz. Sizce ne yapmalıyım? Bu rezilliği çekmeye devam mı 😃

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bilmem sana kalmış bu rezilliğe devam etmek istermisin ? Garantisi var ise gönder öbür türlü yeni mouse al yani ne diyeyim.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Krom
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçen varmı?
Var. Bir mouseye 400-500₺ den fazla vermem ama 😃 tabi satarsam o ayrı 1kya çıkarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmem sana kalmış bu rezilliğe devam etmek istermisin ? Garantisi var ise gönder öbür türlü yeni mouse al yani ne diyeyim.
Alan olucaksa eğer 1₺ye bile bırakırım çok sıkıldım ya. Ofis mousesi kullanıyorum daha rahat :D

Riddle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Berat
2 el bakabilirsin hyperx pulsefire haste glourious model o falan istersen sıfır hyperx pulsefire haste var elimde hiç kullanılmadı 800tl ye veririm

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Krom
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 el bakabilirsin hyperx pulsefire haste glourious model o falan istersen sıfır hyperx pulsefire haste var elimde hiç kullanılmadı 800tl ye veririm
Yok ikinci ele bulaşmam satılıyorsa bir sorunu vardır :D Gider mağazadan sıfırını alırım daha işime gelir

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Rampage öneren insanlar umarım görür. Fury Z hariç Rampage'in hiçbir ürünü alınmaz. Ki zaten Fury Z, Rampage ürünü değil. :D

Riddle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Berat
Yok ikinci ele bulaşmam satılıyorsa bir sorunu vardır :D Gider mağazadan sıfırını alırım daha işime gelir
ne sorunu kanka garantili temiz bir şey bulursun kaliteli olur ihtiyaçdan satıyorlardır model yükseltmek için satıyorlardır mesala ben telefon alıcağım ona para katmak için satıyorum zaten dolap sahibinden param güvende ile falan alırsan test etme süren oluyor sorunu çıkarsa iade ediyon

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Hocam Razer deathadder v2 mini ile takas düşünür müsün?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Krom
Rampage öneren insanlar umarım görür. Fury Z hariç Rampage'in hiçbir ürünü alınmaz. Ki zaten Fury Z, Rampage ürünü değil. :D
100,000₺ verseler yine de rampage almam asla..

• Beğen
Reaksiyonlar: LEFT
Top Bottom