Neler Yeni

Çözüldü✓ Bilgisayar açılmıyor yardım edin

phopshen

80+ Bronze
Bu hatayı veriyor çıkmıyor napcam bilmiyorum. Kendim çözmem gerekiyor bı şekilde hiçbir yol yoksa mecbur pcci.
Format atim diyorum flaşı takıp pcyi açıyorum boottan usbyi seçiyorum w10 loading ekranı gelip yine bu ekrana geliyor
IMG_20240420_174139.jpg

IMG_20240420_174617.jpg
IMG_20240420_175104.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

@Emre Zengin siz biliyor musunuz? Biliyorum diyin lütfen

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,157
İsim
Emre Zengin
şimdi ekran kartını kurcam. bunları ne yapayım
IMG_20240421_221740.jpg
Windows Update de isteğe bağlı güncelleştirmeleri de yap. Senin bu laptobun Bluetooth'u sıkıntılı hocam. Ona sağ tıklayıp direkt devre dışı bırak.

phopshen

80+ Bronze
Windows Update de isteğe bağlı güncelleştirmeleri de yap. Senin bu laptobun Bluetooth'u sıkıntılı hocam. Ona sağ tıklayıp direkt devre dışı bırak.
tamam. şimdi sağ altta bluetooth simgesi var sanırım yükledi. yine sorun çıkarırsa devre dışı bırakırım dediğiniz gibi. diğer uygulamaları da ninite diye bir site var ordan yüklemeyi düşünüyorum word excel tarzı olması gerekenleri.

@Emre Zengin böyle bir şey yazıyor ama tekrar yüklememe gerek var mı driverı ? 315m
1713727884284.png

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,157
İsim
Emre Zengin
tamam. şimdi sağ altta bluetooth simgesi var sanırım yükledi. yine sorun çıkarırsa devre dışı bırakırım dediğiniz gibi. diğer uygulamaları da ninite diye bir site var ordan yüklemeyi düşünüyorum word excel tarzı olması gerekenleri.

@Emre Zengin böyle bir şey yazıyor ama tekrar yüklememe gerek var mı driverı ? 315m
Alıntıyı görüntüle
O kuracağı eski sürüm olacaktır çok büyük ihtimalle hocam. İndikten sonra sürümleri karşılaştır.

phopshen

80+ Bronze
O kuracağı eski sürüm olacaktır çok büyük ihtimalle hocam. İndikten sonra sürümleri karşılaştır.
experience indirip bakayım o zaman başka ne şekilde bakicam bilmiyorum çünkü

@Emre Zengin e ben önceden experienceyi yüklemiştim şimdi yetersiz diyor. driverı yükleyip kurayım mı direkt

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,157
İsim
Emre Zengin
experience indirip bakayım o zaman başka ne şekilde bakicam bilmiyorum çünkü

@Emre Zengin e ben önceden experienceyi yüklemiştim şimdi yetersiz diyor. driverı yükleyip kurayım mı direkt
Kur hocam.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,157
İsim
Emre Zengin
@Emre Zengin yeni konu açmak istemedim. Az önce mavi ekran yedim bakabilir misiniz? Oyuna giriyordum kalktım gittim geldim mavi ekran yemiş.
Gene Qualcomm Atheros AR8152 Gigabit Ethernet Controller'dan kaynaklı vermiş. Büyük ihtimalle bozuk hocam bu da. Sen şuan laptoba WIFI ile mi bağlısın?

phopshen

80+ Bronze
Gene Qualcomm Atheros AR8152 Gigabit Ethernet Controller'dan kaynaklı vermiş. Büyük ihtimalle bozuk hocam bu da. Sen şuan laptoba WIFI ile mi bağlısın?
Hayır ethernet

@Emre Zengin yeni kablo almıştım markası falan yok n11 de beleşe gelmişti almıştım Cat6. Eski kablom da cat5 idi. eski kabloya mı dönim

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,157
İsim
Emre Zengin
Hayır ethernet

@Emre Zengin yeni kablo almıştım markası falan yok n11 de beleşe gelmişti almıştım Cat6. Eski kablom da cat5 idi. eski kabloya mı dönim
Direkt portta donanımsal sıkıntı var gibi hocam.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,157
İsim
Emre Zengin
Top Bottom