Neler Yeni

Bilgisayar açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ulaş uluhanlı
Arkadaşlar arkadaşımın laptobu böyle bir hata veriyor ne yapmalıyız anlamadık açıkcası yardımcı olur musunuz lütfen

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    2.3 MB · Hit: 37

Kurapikki

80+ Bronze
HDD'sinde sorun var gibi duruyor yada windows dosyaları bozulmuş.Son günlerde pc de yavaşlama var mıymış sorar mısın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ulaş uluhanlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HDD'sinde sorun var gibi duruyor yada windows dosyaları bozulmuş.Son günlerde PC de yavaşlama var mıymış sorar mısın?
Kardeşim şimdi şöyle arkadaşım bende az çok anladığım için laptobu temizledim güzelce zaten eski bilgisayarım olduğu için bir sıkıntısı yoktu bugün tekrardan fandan gelen gürültü yüzünden fanı tekrar temizleyip koydum her şeyi ama pc bir kere açıldı çok yavaşladı. Bu arada her şeyi doğru şekilde nasıl bulduysam öyle yaptım sonra bios ekranına atıp çıkamıyoruz sürekli böyle devam ediyor anlamadım gitti

Kurapikki

80+ Bronze
Kardeşim şimdi şöyle arkadaşım bende az çok anladığım için laptobu temizledim güzelce zaten eski bilgisayarım olduğu için bir sıkıntısı yoktu bugün tekrardan fandan gelen gürültü yüzünden fanı tekrar temizleyip koydum her şeyi ama PC bir kere açıldı çok yavaşladı. Bu arada her şeyi doğru şekilde nasıl bulduysam öyle yaptım sonra bios ekranına atıp çıkamıyoruz sürekli böyle devam ediyor anlamadım gitti
Fanı takarken büyük ihtimalle HDD nin bağlantısını bozmuşsun ona tekrar bak istersen.

Komando41.

80+ Silver
Büyük ihtimalle fanı temizlerken hdd bağlantısı bozmuşsun tekrar kontrol etmeni öneririm

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
fanı temizliyim derken hdd yi bir yere çarpmadınız dimi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ulaş uluhanlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fanı temizliyim derken HDD yi bir yere çarpmadınız dimi?
Çok dikkatli oldum şimdi kendi bilgisayarıma taktım hdd yi orada da çalışmadı büyük ihtimal hdd yandı diycem ama başka menüye atınca asus ez mode unity diye bir şey yanlış görmediysem orada içindeki tüm dosyaları gösteriyor dediğim gibi pc açılmıştı ama şimdi dirrk hep biosa atıp atıp duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok dikkatli oldum şimdi kendi bilgisayarıma taktım HDD yi orada da çalışmadı büyük ihtimal HDD yandı diycem ama başka menüye atınca asus ez mode unity diye bir şey yanlış görmediysem orada içindeki tüm dosyaları gösteriyor dediğim gibi PC açılmıştı ama şimdi dirrk hep biosa atıp atıp duruyor

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    2.7 MB · Hit: 23

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Çok dikkatli oldum şimdi kendi bilgisayarıma taktım HDD yi orada da çalışmadı büyük ihtimal HDD yandı diycem ama başka menüye atınca asus ez mode unity diye bir şey yanlış görmediysem orada içindeki tüm dosyaları gösteriyor dediğim gibi PC açılmıştı ama şimdi dirrk hep biosa atıp atıp duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:
hdd yanacağını sanmıyorum ama hdd ler ssd gibi değil sallladığınızda bile bozula biliyor

Top Bottom