Neler Yeni

bilgisayar çalışıyor ama ekran gelmiyor

BARTU00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
BARTU TOPÇU
Merhabalar işlemcimin macununu değiştirdim bugün değiştirirkende ramler ve bios pilini söktüm sonra her şeyi tamamladım tuşa basdım görüntü gelmiyor.
2 tane ramim var birini çıkarttım çalişti sonra yer değiştirdim yine çalıştı problemin yuvada olduğunu anladım ama yvada bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yoktu ramleri tak çıkart yaptım nasıl bozulabilyor yardımcı olabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yazi
Merhabalar işlemcimin macununu değiştirdim bugün değiştirirkende ramler ve bios pilini söktüm sonra her şeyi tamamladım tuşa basdım görüntü gelmiyor.
2 tane ramim var birini çıkarttım çalişti sonra yer değiştirdim yine çalıştı problemin yuvada olduğunu anladım ama yvada bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yoktu ramleri tak çıkart yaptım nasıl bozulabilyor yardımcı olabilir misiniz?
Kanka aynı sorun bendede oluyordu slot bozuk sandiydim sürekli slotları değiştim vs bir şekilde açtım hala sorun neyde bilmiyorum ama yaşadığım zaman sürekli ramlerin yerini vs değişiyorum tek tek takıp öyle açmaya çalışıyorum vs en sonunda ikisinide takınca açılıyor sebebini çözebilmis değilim aynı şekilde çabalarsan büyük ihtimal açılacaktır bios pilinide tekrar tak çıkar yapabilirsin

Daaker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Göktuğ İrşad Demircan
sorununa yardımı olur mu bilmem ama parmağını bi yalayıp ramin sokete giren kısmını iki parmağın ile sıyırırmış gibi yapıp deneyebilirsin bizim okulda bilgisayar sınıfındakilere öyle yapıyorum geri çalışıyorlar. YTD

Top Bottom