Neler Yeni

Bilgisayar çalışıyor ama ekran no signal

KANDOOO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Furkan Kandemir
Windows 11 i yükledikten sonra valorantta secure boot aççam diyo biosda bişeyleri değiştirirken save&exit tıkladıktan sonra kapanmadı sistem fişten çektim bi hata yaptım sonra bilgisayarı fişe takıp tekrar çalıştırınca fanlar döndü her şey çalıştı ama ekranda no signal yazısı çıktı. Baktım araştırdım çoğu şeyi denedim ramle alakalı şeyler denedim bios pilini çıkarıp 10dk bekledim powersupply ile alakalı da bişeyler yaptım ama düzelmedi. Yardım edin lütfen bilgisayarım yeni 2 ay oldu alalı tek sorunu kernel security mavi ekran sorunu veriyodu gerisinde hep normaldi keşke win11 e geçmeye çalışmasaydım ama olan oldu ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
oğuzhan şabahat
herhangi bir bilgisayar tamircisinde anakartına bios attırman lazım , sistemin UEFI üzerine kurulmalı , kurulduktan sonra burası önemli ayarlar-kurtarma-gelişmiş başlangıç-diğer seçenekler-UEFI... buradan BİOS a girip secure bootu açarsan olur , başka türlü olmaz

KANDOOO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Furkan Kandemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
herhangi bir bilgisayar tamircisinde anakartına bios attırman lazım , sistemin UEFI üzerine kurulmalı , kurulduktan sonra burası önemli ayarlar-kurtarma-gelişmiş başlangıç-diğer seçenekler-UEFI... buradan BİOS a girip secure bootu açarsan olur , başka türlü olmaz
Merhaba çok geç yazıyorum çünkü servise götürmüştüm yine geldi ve yine secure bootu açmaya çalışırken aynı sorun oldu. Bios attırma olayını evde kendim yapabilir miyim? Usb ye yükledikten sonra direkt taksam kendisi yükler mi? Lütfen bildirmi gör :(

Top Bottom