Neler Yeni

Çözüldü✓ bilgisayar düştü donuyor acil yardım

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
Ekran kartı takılı mıydı düştüğünde ? Slotlarda bir sorun olabilir o şekilde kullanmak zarar verebilir en iyisi garantiye göndermek ama kasayı gönderirseniz kullanıcı hatası derler sistemi kasadan söküp o şekilde gönderebilirsiniz.

Kaydir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadir
Ssd ilede alakalı olabilir ram anakart ilede alakalı olabilir , benim tahminim ssd ile ram arasında çünkü anakart daha dipte olduğu için kolay kolay zarar gelecek bir şey değil yani belki düşünce parçalara baskı oluşup anakartıda bozmuş olabilir tek tek tüm parçaları denemek lazım , aldığınız yere garantiye gönderebilirsiniz garantisi devam ediyor ise. Hazır sistem olarak aldıysanız yani.
Yok maalesef ama galiba işlemci de sıkıntı fanı kamyon gibi çalışıyor bi ara başka fan takıp deneyeceğim ama benim ilk ryzen deneyimim olduğu için böyle de çalışıyor olabilir gerçi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belli bir sürede kapanması büyük ihtimalle işlemci ile alakalı olduğunu göstermez mi

Kaydir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadir
Yok maalesef ama galiba işlemci de sıkıntı fanı kamyon gibi çalışıyor bi ara başka fan takıp deneyeceğim ama benim ilk ryzen deneyimim olduğu için böyle de çalışıyor olabilir gerçi

Belli bir sürede kapanması büyük ihtimalle işlemci ile alakalı olduğunu göstermez mi
Sieub

Sorun büyük ihtimalle ssd mld marka almıştım keşke iyi bişi alsaydım HDD taktım bilgisayara 1.30 saat oldu sıkıntı çıkmadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,074
Üyeler
150,212
Son üye
ogultekin
Top Bottom