Neler Yeni

Bilgisayar için Gamepad

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
Farkındayım biraz gecikebilir ama başka modellerde varmı şu sarjlı ve tutamaçlı kablosu takılabilen modeller Monster Pusat hakkında bilgisi olan var mı iyi değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye bu kadar iyi mi gamepadleri yani başka marka model alamıyorsun :D
hocam xbox ergonomi açısından ve uyumluluk açısından çok iyi ve kaliteli

mdasdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mehmet dasdemir
Farkındayım biraz gecikebilir ama başka modellerde varmı şu sarjlı ve tutamaçlı kablosu takılabilen modeller Monster Pusat hakkında bilgisi olan var mı iyi değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye bu kadar iyi mi gamepadleri yani başka marka model alamıyorsun :D
Frisby var 2 adet henüz kullanmadim hiç , Xbox daha bı çekici geliyor nedense arkadaşımda kullanmıştım bı çok kez

İptal ettiğim üründe bu araştırın isterseniz

PunkiesT

80+ Bronze
hocam xbox ergonomi açısından ve uyumluluk açısından çok iyi ve kaliteli
Anladım bu monster hakkında bilginiz varmı SDN incelemesi vardı daha özellikli daha uygun fiyatlı ama xbox kadar iyi değil heralde sorunlar yaratabiliyor. Varsa başka modellerde bakabilirim ayrıca oyunda oynamak için gamepad ayarıda olması lazım heralde

MertGün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mert Gün
Uygun işe yarar gamepad önerisi arıyorum. Fiyatların ne tarzda değiştiğini bilmediğimden fiyat belirtemiyorum. Ve ayrıca gamepad faydalarını yazabilirseniz genelde klavye ile oynadığımdan her oyuna ve herşeye uyarmı biraz kısa bilgi verirseniz sevinirim. Daha önce hiç alıp kullanmadım Xpox ve Ps sevmiyorum ama takımı tamamladım belki severim diye işe yarar bluetooth ve sarj özelliği olan bir Gamepad almak istiyorum.
Hocam merhaba,
Size (monster pusat clutch) önerebilirim kablosuz 2 motorlu titreşimi var RGB aydınlatmada var içinden telefon aparatı bile çıkıyor ama tek sıkıntı ölü bölgesinin %14 civarı olması

Top Bottom