Neler Yeni

Bilgisayar için Gamepad

PunkiesT

80+ Bronze
Uygun işe yarar gamepad önerisi arıyorum. Fiyatların ne tarzda değiştiğini bilmediğimden fiyat belirtemiyorum. Ve ayrıca gamepad faydalarını yazabilirseniz genelde klavye ile oynadığımdan her oyuna ve herşeye uyarmı biraz kısa bilgi verirseniz sevinirim. Daha önce hiç alıp kullanmadım Xpox ve Ps sevmiyorum ama takımı tamamladım belki severim diye işe yarar bluetooth ve sarj özelliği olan bir Gamepad almak istiyorum.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,343
İsim
Hasan Ali
Uygun işe yarar gamepad önerisi arıyorum. Fiyatların ne tarzda değiştiğini bilmediğimden fiyat belirtemiyorum. Ve ayrıca gamepad faydalarını yazabilirseniz genelde klavye ile oynadığımdan her oyuna ve herşeye uyarmı biraz kısa bilgi verirseniz sevinirim. Daha önce hiç alıp kullanmadım Xpox ve Ps sevmiyorum ama takımı tamamladım belki severim diye işe yarar bluetooth ve sarj özelliği olan bir Gamepad almak istiyorum.
bütçe? gerçi alabileceğiniz en mantıklı xbox 9.nesil var windows uyumundan

PunkiesT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,343
İsim
Hasan Ali
Fiyatlarını bilmiyorum işe yarar Gamepad hangisi ve hangi fiyatlardan başlıyor ve Gamepad kullanımının bilgisayarda yararları ne olabilir.
hikayeli oyunlar için gamepad tabi fps oyunları oynayanda var ama bn hiç beceremedim
ort kablosuz uzun süre kullanacaksanız f710(pilli) var ergonomisi kötü bide xbox 9. nesil var oda(pilli) 2k fln indirimde o fiyatlar

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Çağrı menekşe
Fiyatlarını bilmiyorum işe yarar Gamepad hangisi ve hangi fiyatlardan başlıyor ve Gamepad kullanımının bilgisayarda yararları ne olabilir.
güzel gibi

PunkiesT

80+ Bronze
bütce lazım en giriş seviyesi f310 öneririm
Baktım bluetooth ve kablosuz kullanma özelliği olan sarj edilebilen modeller olarak ne var bilen telefonada takılabiliyormuş sanırım telefon tutamaç özelliği olan modelleri

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Sadettin Y
oyun keyfini arttirir hocam. ozellikle fifa icin gamepad bence sart. Ek olarak yaris oyunlari gamepad ile cok keyifli oluyor. Onerim xbox kolları su aralar indirimde. daha uygun fiyata alternatfiler de var. ama onlarin ergonomisi kaliteleri vs degisiyor fiyatina gore

PunkiesT

80+ Bronze
oyun keyfini arttirir hocam. ozellikle fifa icin gamepad bence sart. Ek olarak yaris oyunlari gamepad ile cok keyifli oluyor. Onerim xbox kolları su aralar indirimde. daha uygun fiyata alternatfiler de var. ama onlarin ergonomisi kaliteleri vs degisiyor fiyatina gore
Futbol yarış oyunları hiç sevmem oynamadığım tarz oyunlar xbox 9 dün konularda öneren çoktu itopya 2200 şuan gördüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

hikayeli oyunlar için gamepad tabi fps oyunları oynayanda var ama bn hiç beceremedim
ort kablosuz uzun süre kullanacaksanız f710(pilli) var ergonomisi kötü bide xbox 9. nesil var oda(pilli) 2k fln indirimde o fiyatlar
1500 civarlarında veya az daha fiyatlı olabilir yani bu gamepadların sarjlı olanları ne kadar veya telefon tutamacı olan . Aynen Dünde gördüm xbox tam windows uygunmuş dünde öneren çok gördüm konu açanlarda xbox 9. varsa modelleri bakayım ilk fırsatta bir tane alacağım. Bu arada futbol yarış tarzı oyunları sevmem oynamamda sıkıcı geliyor :D

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Sadettin Y
Futbol yarış oyunları hiç sevmem oynamadığım tarz oyunlar xbox 9 dün konularda öneren çoktu itopya 2200 şuan gördüm
ben god of war ve gta v gamepad ile denedim onlar da keyifli. ancak aimin onemli oldugu oyunlarda zevk vermez. rdr cyberpunk vs hikayeli oyunlar da keyifli olabilir

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,343
İsim
Hasan Ali

1500 civarlarında veya az daha fiyatlı olabilir yani bu gamepadların sarjlı olanları ne kadar veya telefon tutamacı olan . Aynen Dünde gördüm xbox tam windows uygunmuş dünde öneren çok gördüm konu açanlarda xbox 9. varsa modelleri bakayım ilk fırsatta bir tane alacağım. Bu arada futbol yarış tarzı oyunları sevmem oynamamda sıkıcı geliyor :D
ilk indirimde alın kaçırmadan yoksa 2k gibi fiyatlar yıl başından hayal olacak

PunkiesT

80+ Bronze
ilk indirimde alın kaçırmadan yoksa 2k gibi fiyatlar yıl başından hayal olacak
Farkındayım biraz gecikebilir ama başka modellerde varmı şu sarjlı ve tutamaçlı kablosu takılabilen modeller Monster Pusat hakkında bilgisi olan var mı iyi değil mi?

4 fırsat vardı kaçırdım hepsini bugün ki mavi de gitti:( çakma dual aldım hepsi buradadan iptal ettim. Ya Xbox ya hiç
Niye bu kadar iyi mi gamepadleri yani başka marka model alamıyorsun :D

Top Bottom