Neler Yeni

Öneri Bilgisayar İçin Masa Önerisi

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yaklaşık 150 TL bütçeye 24 inç monitör, klavye, mouse, mousepad ve masanın aşağısına kasamı koymak için masa önerisi istiyorum. Biraz geniş olursa sevinirim.

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Yaklaşık 150 TL bütçeye 24 inç monitör, klavye, mouse, mousepad ve masanın aşağısına kasamı koymak için masa önerisi istiyorum. Biraz geniş olursa sevinirim.
150 TL'ye 1 boy sunta vermezler hacım 150 ye letgoda çok küçük çalışma masaları vb şeyler bulursun letgoya bak 200 falan yazan varsa pazarlıkla 150 ye alırsın

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bu ikisi gayet güzel gözüküyor ama başka önerilerde almak istedim, arkadaşımda kullanıyor zaten bunları.
150 TL'ye 1 boy sunta vermezler hacım 150 ye letgoda çok küçük çalışma masaları vb şeyler bulursun letgoya bak 200 falan yazan varsa pazarlıkla 150 ye alırsın

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum

Bu ikisi gayet güzel gözüküyor ama başka önerilerde almak istedim, arkadaşımda kullanıyor zaten bunları.
Ya inan ya inanma sana kalmış bildiğin dandik bu.

Kuzenim almış kendine bundan öyle bir sallantı yok altı üstü mouseyi sağa çeviriyorum anında sağa sola sallanmaya başlıyor.

Para biriktirin aileniz ile konuşun adam akıllı bir masa alın veya marangoza yaptırın.

14 inch laptop zor sigmis oraya saydıları nasıl sıgsın :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

120cm olan ii gibi

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566

Sakın bunlardan alayım deme ben böyle bi hataya düştüm süs rafı olarak kullandım abartı değil bi gün bile oturmadım yazı yazarken eğilince ortadan ikiye bölünecekmiş gibi oluyor bunlar
bence masa görmeden almaman gereken bi mobilya dostum

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Sakın bunlardan alayım deme ben böyle bi hataya düştüm süs rafı olarak kullandım abartı değil bi gün bile oturmadım yazı yazarken eğilince ortadan ikiye bölünecekmiş gibi oluyor bunlar
bence masa görmeden almaman gereken bi mobilya dostum
Buna bu kadar para vermektense 2 katı para verip bir marangoza sağlam bir masa yaptırmak daha mantıklı. Salıncak niyetine kullanılır anca fazla sallanıyor dayanıksız da verilen paraya yazık olur.

Top Bottom