Neler Yeni

Bilgisayar kapalıyken psudan ses gelmesi

Archelll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet
Bilgisayar kapalıyken psudan ses geliyor. Kulağımı yaklaştırdıgımda tiz bir ses duyuyorum. Bu sorunla karşılaşan ya da bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Psu modelim cooler master mwe white 750w
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eger psuda coil whine sorumu varsa sorun oluşturur mu kullanmaya devam edersem çünkü ses sadece kapandiginda duyuyorum.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Bilgisayar kapalıyken psudan ses geliyor. Kulağımı yaklaştırdıgımda tiz bir ses duyuyorum. Bu sorunla karşılaşan ya da bilgisi olan yardımcı olabilir mi? PSU modelim cooler master mwe white 750w

Eger psuda coil whine sorumu varsa sorun oluşturur mu kullanmaya devam edersem çünkü ses sadece kapandiginda duyuyorum.
Coil Whine ise sorun olmaz sadece ses çıkartir rahatsiz eder sizi

Archelll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Coil Whine ise sorun olmaz sadece ses çıkartir rahatsiz eder sizi
Psuyu kapatınca ses birkaç saniye sonra kesiliyor. Coil whine problemiyse çok önemli değil benim için sesten cok rahatsız olmuyorum. Çünkü sadece pc kapaliyken kasanin çok yakinindayken duyabiliyorum sesi.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih

Psuyu kapatınca ses birkaç saniye sonra kesiliyor. Coil whine problemiyse çok önemli değil benim için sesten cok rahatsız olmuyorum. Çünkü sadece PC kapaliyken kasanin çok yakinindayken duyabiliyorum sesi.
Eğer garantisi varsa isterseniz değişim talep edin. Sonuçta üretim kaynaklı bir sorun bu. Tabi sorun mu bilemem ama rahatsız edici bir ses olduğu kesin. Zaten herhangi bir zararı yok

Top Bottom