Neler Yeni

Bilgisayar mühendisliği için hangisine karar vermeliyim

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
Çoklu Konu, Spam
İlk attığım linkteki ürünün kampanyası bitmek üzere ona istinaden bir karar vermem gerek. Bilgisayar mühendisliği için bunlardan hangisini almam daha avantajlı olur?

Bu konuda yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
ÖZGÜR KAPTAN
İlk attığım linkteki ürünün kampanyası bitmek üzere ona istinaden bir karar vermem gerek. Bilgisayar mühendisliği için bunlardan hangisini almam daha avantajlı olur?

Hocam bütçe ne dalı bilmiyorum ama mühendislik için bir tık daha iyi bir cihaz almanız daha doğru olur

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bütçe ne dalı bilmiyorum ama mühendislik için bir tık daha iyi bir cihaz almanız daha doğru olur
Bütçemi hat safhada zorladım hocam ve araştırdığım kadarıyla bu özellikler yeterli galiba.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Atakan Öndaş

En sondaki Lenovo ThinkBook.

xTURANN

80+ Bronze
Bilgisayar mühendisliğinin içeriğini bilmiyorum, program mı yazıyorsunuz yoksa cpu - gpu nasıl üretilir kısmına mı bakıyorsunuz bilmiyorum.
Eğer sadece kod yazma, veri analizi falansa tablet alabilirsiniz. İşinizi görür, kalemli bir tablet laptoptan bile iyidir ( bu fiyatlarda ) fakat çizim, 3d şeyler yapıyorsanız bu cihazlar yetmez.

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayar mühendisliğinin içeriğini bilmiyorum, program mı yazıyorsunuz yoksa cpu - gpu nasıl üretilir kısmına mı bakıyorsunuz bilmiyorum.
Eğer sadece kod yazma, veri analizi falansa tablet alabilirsiniz. İşinizi görür, kalemli bir tablet laptoptan bile iyidir ( bu fiyatlarda ) fakat çizim, 3d şeyler yapıyorsanız bu cihazlar yetmez.
Sadece kodlama hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En sondaki Lenovo ThinkBook.
Hocam sitelerden donanım karşılaştırması yapınca 5825u lu en uygun fiyatlı olan daha iyi bir performans veriyor hocam. Sizce 5825u olan mantıklı değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Atakan Öndaş
Sadece kodlama hocam.

Hocam sitelerden donanım karşılaştırması yapınca 5825u lu en uygun fiyatlı olan daha iyi bir performans veriyor hocam. Sizce 5825u olan mantıklı değil mi?
valla hocam performans konusunda hepsinin detayini bilmiyorum asagi yukari benzer performanslar veriyorlar sadece ondan eminim ancak ben o pc incehesapta satiliyor diye pek onermedim daha dogrusu 😁 Sadece kodlama yapacaksiniz aralarinda alacaginizin hepsi isinizi rahatlikla gorecektir.

Sadece kodlama hocam.

bu alinip ram takviyeside yapilir ryzenler guzel gozukuyor ancak laptopta intel her zaman bir tik daha ondedir burdaki islemcide 5825u'dan falan daha iyi performans veriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,197
Üyeler
149,162
Son üye
shangwu03
Top Bottom