Neler Yeni

Bilgisayar mühendisliğine ryzen 5 4600h+gtx1650 yeter mi

En İyi Cevap
1
Yeter. Çok ağır programlar kullanmayacaksan işini görür.

-Vexo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Oğuzhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeter. Çok ağır programlar kullanmayacaksan işini görür.
O isminin altında yazan pc sana ait olan sistem değil mi ? Aynısını almayı planlıyorum memnun musun ilk defa pc alıcam soğutmasıdır vs

En İyi Cevap
1
O isminin altında yazan pc sana ait olan sistem değil mi ? Aynısını almayı planlıyorum memnun musun ilk defa pc alıcam soğutmasıdır vs
Evet bana ait sistem o Soğutma oyun render performansı olarak üzmüyor beni şu ana kadar hiç kastığını görmedim
Altına bir kitap koydum daha iyi hava çekmesi için oyunlarda 65 dereceyi geçmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
İşini görür

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Carl Johnson
Evet bana ait sistem o Soğutma oyun render performansı olarak üzmüyor beni şu ana kadar hiç kastığını görmedim
Altına bir kitap koydum daha iyi hava çekmesi için oyunlarda 65 dereceyi geçmiyor.
hocam silgi koyun. hem daha iyi hava alır hem yüksekde durmaz laptop klavyesini kullanııyorsanız daha rahat edersiniz

En İyi Cevap
1
hocam silgi koyun. hem daha iyi hava alır hem yüksekde durmaz laptop klavyesini kullanııyorsanız daha rahat edersiniz
Laptopun klavyesini kullanmıyorum fakat bu önerinize dikkat edeceğim teşekkürler.

-Vexo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Oğuzhan
Eyw

Top Bottom