Neler Yeni

Yardım Bilgisayar mühendisliği için laptop önerisi

Yagzicem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yağız Cem Çetin
Bütçe
40000
Oyun oynayabileceğim ve mühendislik programlarini kullanabileceğim bir model olursa sevinirim. Bazi markalarda, işlemcilerde falan sıkıntı oluyormuş onlar hakkinda bilgisi olan varsa yardim edebilir mi? Hp victus, Acer nitro 16 lenovo loq serilerine baktim ama karar veremiyorum. Bütçe 35k-45k

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mustafa Miraç Özkan
Oyun oynayabileceğim ve mühendislik programlarini kullanabileceğim bir model olursa sevinirim. Bazi markalarda, işlemcilerde falan sıkıntı oluyormuş onlar hakkinda bilgisi olan varsa yardim edebilir mi? Hp victus, Acer nitro 16 lenovo loq serilerine baktim ama karar veremiyorum. Bütçe 35k-45k

Casper Excalibur G870.1362-DXB0X-B Intel Core i7-13620H 32GB RAM 2TB NVME SSD 8GB RTX4060 Freedos Gaming Laptop​

bu bilgisayar senin işini bir hayli görür hem casper kalitesi var hemde canavar gibi pc bende bir ara casper laptop vardı 14 yıl kullandım baya uzun ömürlüler

Yagzicem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yağız Cem Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Casper Excalibur G870.1362-DXB0X-B Intel Core i7-13620H 32GB RAM 2TB NVME SSD 8GB RTX4060 Freedos Gaming Laptop​

bu bilgisayar senin işini bir hayli görür hem casper kalitesi var hemde canavar gibi pc bende bir ara casper laptop vardı 14 yıl kullandım baya uzun ömürlüler
Teşekkürler tavsiye için bakacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
SERHAT BOZBAYIR
Biraz daha yuksekte

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
kaanzi
Hocam ben almamanız gereken modelleri söyleyim; HP victus, Casper Excalibur, Monster tüm modelleri çöp

Meeagle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mustafa ege
İlgilendiği Kategoriler
Fh4
Bunu alabilirsin bende 40k bandına bunu aldım (40.500e almıştım). ACER NİTRO 16
5k daha koyarsan 4070li nitro 16 seni üzmez.

Yagzicem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yağız Cem Çetin
Bunu alabilirsin bende 40k bandına bunu aldım (40.500e almıştım). ACER NİTRO 16
5k daha koyarsan 4070li nitro 16 seni üzmez.
acer nitro 16 serisinin iyi oldugunu gordum cogu yerde bu modele yakinim su an
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben almamanız gereken modelleri söyleyim; HP victus, Casper Excalibur, Monster tüm modelleri çöp
Bunlari almak kumar gibi mi oluyo nasıl sıkıntıları var?

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
kaanzi
acer nitro 16 serisinin iyi oldugunu gordum cogu yerde bu modele yakinim su an
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlari almak kumar gibi mi oluyo nasıl sıkıntıları var?
HP victusun. Ekran kalitesi çöp ve mavi ekran verip verip duruyor, Monster fanı çok sesli ve bilgisayar çok sıcak fırın gibi ve o paraya değmez, Casper ise teknik sorunları çok fazla ve destekde hiç iyi değil

Yagzicem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yağız Cem Çetin
HP victusun. Ekran kalitesi çöp ve mavi ekran verip verip duruyor, Monster fanı çok sesli ve bilgisayar çok sıcak fırın gibi ve o paraya değmez, Casper ise teknik sorunları çok fazla ve destekde hiç iyi değil
casper için bi videoda biri bi uygulamadan bahsediyodu ucretsiz servise gonderebiliyomuş ve kısa sürede çözüp geri gonderiyolarmiş. Laptop bakimi icin gonderebiliyomus oyle diyodu.https://youtu.be/AOx1BM0dkCc?si=9UbDdZO3Okf4hnMA bu videoda

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
kaanzi
casper için bi videoda biri bi uygulamadan bahsediyodu ucretsiz servise gonderebiliyomuş ve kısa sürede çözüp geri gonderiyolarmiş. Laptop bakimi icin gonderebiliyomus oyle diyodu.https://youtu.be/AOx1BM0dkCc?si=9UbDdZO3Okf4hnMA bu videoda
Reklam yapıyor tabi över o şahıs kimse artık

Top Bottom