Neler Yeni

Bilgisayar Odası İçin Aksesuar Önerisi

efecanary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
efe
Yeni masa yaptırdım ahşap görünümlü. Kasam siyah temada, klavye siyah, mouse beyaz ve mousepad i de beyaz alacağım. Bu temalara uygun süs, aksesuar önerisi arıyorum. Sallıyorum batmayan gemi gibi bir süs olabilir ya da hem süs hem işime yarayacak biçimde kulaklık standı vs. olabilir. Veya sizinde bu temalarda bir masa, oda görüntünüz varsa fotoğraflarını atabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim. Bütçe 1000-1500 arası kulaklık alacağım o yüzden pek bütçe ayıramıyorum.

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Hocam konuyla alakasız kusura bakmayın ama masayi nerde ve kaça yaptırdınız sormamın bir sakıncası yok ise?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,612
İsim
Orkun
Yeni masa yaptırdım ahşap görünümlü. Kasam siyah temada, klavye siyah, mouse beyaz ve mousepad i de beyaz alacağım. Bu temalara uygun süs, aksesuar önerisi arıyorum. Sallıyorum batmayan gemi gibi bir süs olabilir ya da hem süs hem işime yarayacak biçimde kulaklık standı vs. olabilir. Veya sizinde bu temalarda bir masa, oda görüntünüz varsa fotoğraflarını atabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim. Bütçe 1000-1500 arası kulaklık alacağım o yüzden pek bütçe ayıramıyorum.
Mousepad i bence beyaz alma. Sigara kullanıyorsan kül izleri vs. çok zor çıkar. Aynı şekilde bir şey dökersin izleriyle yaşamak zorunda kalırsın emdi mi çıkmaz. Siyah almanı öneririm.

efecanary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam konuyla alakasız kusura bakmayın ama masayi nerde ve kaça yaptırdınız sormamın bir sakıncası yok ise?
Eski bir masa ayağı mecvuttu zaten bende. Herhangi bir mobilyacı tarzı bir yerde üst ahşap kısmını 400 TL'ye yaptırdım çok masraflı olmuyor sadece boyutlarını vermen yeterli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mousepad i bence beyaz alma. Sigara kullanıyorsan kül izleri vs. çok zor çıkar. Aynı şekilde bir şey dökersin izleriyle yaşamak zorunda kalırsın emdi mi çıkmaz. Siyah almanı öneririm.
Sigara içmiyorum ve alacağım mouse pad su geçirmez. Link

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,162
İsim
Ahmet Sevinç
hocam gemi maketi var amazonda oda 500tl
ayrıca bu tarz bişey buldum pek uyumlu durur mu bilmem ama güzel bence

wetaxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Esad Çevikbaş
hocam aliexpresste 150 200 TL ye bir sürü figür var bakabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,924
Üyeler
141,066
Son üye
Shadow🎭
Top Bottom