Neler Yeni

BİLGİSAYAR TOPLAMAK İÇİN YARDIM.

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
PC NİN PARÇALARI GELDİ YENİ NESİL BİR SİSTEM KURDUK.
PARÇALARI TOPLAMAK İÇİN VİDEO FİLAN VAR MI YARDIMCI OLABİLECEK ?
BAĞLANTILARI YAPMAK İÇİN VE PSU YA HANGİ KABLOYU NEREYE TAKCAĞIMIZI GÖSTEREN BİR VİDEO VAR MIDIR?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,059
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Öncellikle sakin ol CAPS'e hiç gerek yok videolu anlatımları bol bol var olmadı yanına bilgili birini al ve çok dikkatli ol yaparken aman pini kırma işlemci soğutucusuna dikkat et her şey değerli unutma :D

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncellikle sakin ol CAPS'e hiç gerek yok videolu anlatımları bol bol var olmadı yanına bilgili birini al ve çok dikkatli ol yaparken aman pini kırma işlemci soğutucusuna dikkat et her şey değerli unutma :D
Gayet sakinim hocam teşekkür ederim önceden yapıyordum da uzun süredik ilk defa topluyorum. 😂 MSİ psu aldık içinden çıkan kabloları taktım yerlerine ama hepsi kullanılması bazıları uzatma kablosu gibi geldi tam anlıyamıyorum 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncellikle sakin ol CAPS'e hiç gerek yok videolu anlatımları bol bol var olmadı yanına bilgili birini al ve çok dikkatli ol yaparken aman pini kırma işlemci soğutucusuna dikkat et her şey değerli unutma
Bu psu kablolarının hepsi doluyor mu ? Bilginiz var mı?

Bu video çok eski hocam.

Son düzenleme:

neptün yüksel

80+ Bronze
Gayet sakinim hocam teşekkür ederim önceden yapıyordum da uzun süredik ilk defa topluyorum. 😂 MSİ psu aldık içinden çıkan kabloları taktım yerlerine ama hepsi kullanılması bazıları uzatma kablosu gibi geldi tam anlıyamıyorum 😂

Bu psu kablolarının hepsi doluyor mu ? Bilginiz var mı?

Bu video çok eski hocam.
Hocam aslıdna kabloların ucunu takip edersen, anakart üzerinde nereye takacağınız bildiriyor. Anakartta yuvaların üzerinde isimlerin ne olduğu belli.

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
Hocam aslıdna kabloların ucunu takip edersen, anakart üzerinde nereye takacağınız bildiriyor. Anakartta yuvaların üzerinde isimlerin ne olduğu belli.
Hocam anakartta nereye takacağımı buluyorum da psu da boş yer kalacak mı hepsini takacak mıyız ya da fazladan kablo mu var anlayamadım problem o 😂

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
Elbet bazı kablolar takılmayacak. Örneğin 1 tane depolama birimin (SSD, HDD) var diğer sata ve güç girişleri boş olabilir.
Sadece m2 var onu kullanacam ve bir sorum daha var anakartta 4+8 cpu girişi var ama kablolarda 4 girişli kablo yok cpu olarak hepsi 6 lı psu da hepsi 6 lı 2 tane cpu girişi bar psu da. Bunların ikisinide takıyoe muyuz ?

Top Bottom