Neler Yeni

bilgisayar toplamak istiyorum lakin bilgim yok 7-8k arası bir bütcem var

OBB7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Onur Berk Balcı
X470 yerine kaliteli bir b450 yeterli o işlemciye birde o soğutucuya kötü deniyor.
Anakart ve soğutucuyu gaming gecesinde almıştım fiyat performans olarak ileriye dönük bir anakart olduğunu düşünüyorum bence o fiyata iyiydi soğutucuda idarelik olsun istedim 190 Tl sonuçta şu an fiyatlar nasıl pek bir bilgim yok

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Anakart ve soğutucuyu gaming gecesinde almıştım fiyat performans olarak ileriye dönük bir anakart olduğunu düşünüyorum bence o fiyata iyiydi soğutucuda idarelik olsun istedim 190 TL sonuçta şu an fiyatlar nasıl pek bir bilgim yok
O anakartlara BİOS güncellemesi gerekiyor.B450 TOMAHAWK MAX BİOS güncellemesiyle geliyor ancak kalte kusursuz.

OBB7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Onur Berk Balcı
O anakartlara BİOS güncellemesi gerekiyor.B450 TOMAHAWK MAX BİOS güncellemesiyle geliyor ancak kalte kusursuz.
Yanlış biliyor olabilirim ama görüştüğüm zaman bios güncellemesine gerek olmadığı güncel geleceği söylendi elime ulaşınca tekrar bilgilendiririm.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Yanlış biliyor olabilirim ama görüştüğüm zaman bios güncellemesine gerek olmadığı güncel geleceği söylendi elime ulaşınca tekrar bilgilendiririm.
O zaman sıkıntı yok ama ben yine de soğutucudan pek haz etmiyorum.Markası bende kötü bir izlenim yarattı belki iyidir bir şey diyemem hayırlı olsun.

OBB7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Onur Berk Balcı
O zaman sıkıntı yok ama ben yine de soğutucudan pek haz etmiyorum.Markası bende kötü bir izlenim yarattı belki iyidir bir şey diyemem hayırlı olsun.
Teşekkür ediyorum Ryzen 3600 ' ün üstünde gelen stok soğutucudan daha iyi değilse hiç kurulum yapmayayım bu konuda bir bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Teşekkür ediyorum Ryzen 3600 ' ün üstünde gelen stok soğutucudan daha iyi değilse hiç kurulum yapmayayım bu konuda bir bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim.
Daha iyidir tabikide kula tipi.Çoğu soğutucu stok soğutudan iyidir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten iyi fiyata almışsın 300 TL idi bir ara.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen bir konu açıp sor bence.

Son düzenleme:
Top Bottom