Neler Yeni

Bilgisayar toplamak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali efe demirci

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Arda

Sizce alnır mı rica etsem yardımcı olur musunuz
Bütçe ne kadar verilmez bu sisteme bu para

Dahası  
o bütçeye ddr5 sistem alabilirsiniz ekran kartını radeon olarak seçmekte problem görmüyorsanız aşağıdaki hazır sisteme bir göz atabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

rami 2 x 16 6400 mhz cl32 corsair vengeance ile değiştirip ssdyi 1 tbye yükselttiğinizde bir de psu yu 750 watt olarak değiştirdiğinizde 38.500₺ oluyor

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali efe demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
30 35 arası max
Çok anlamıyorum ama genelde baktığım sistemlerde 4060ti sistemler genelde daha pahalı oluyo bu diğerlerine göre daha uygun oldugu ıçin alınır mı dıye sordum
hazır mı olsun parça parça

30 35 arası max

Çok anlamıyorum ama genelde baktığım sistemlerde 4060ti sistemler genelde daha pahalı oluyo bu diğerlerine göre daha uygun oldugu ıçin alınır mı dıye sordum
hazır mı olsun parça parça mı
parça parça toplayınca genelde daha pahalı oluyo hazır sistem daha mantıklı geliyo

o bütçeye ddr5 sistem alabilirsiniz ekran kartını radeon olarak seçmekte problem görmüyorsanız aşağıdaki hazır sisteme bir göz atabilirsiniz.

rami 2 x 16 6400 mhz cl32 corsair vengeance ile değiştirip ssdyi 1 tbye yükselttiğinizde bir de psu yu 750 watt olarak değiştirdiğinizde 38.500₺ oluyor
Çok anlamadığım için soruyorum paylaştığım toplamada tam olarak ne kötü çünkü genel olarak baktığımda 4060ti sistemler genelde daha pahalı oluyo ama bu diğerlerine göre biraz daha uygun bide tam bilmıyorum ama ryzen 5 5600x li ekran kartları iyi dıyolardı

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Selim Ege Aydemir
30 35 arası max

Çok anlamadığım için soruyorum paylaştığım toplamada tam olarak ne kötü çünkü genel olarak baktığımda 4060ti sistemler genelde daha pahalı oluyo ama bu diğerlerine göre biraz daha uygun bide tam bilmıyorum ama ryzen 5 5600x li ekran kartları iyi dıyolardı
uyuya kalmışım kanks hiç uyumamıştım özür dilerim

ryzen 7 7700 ve rx 7800 xt li sistem bakabilirsin

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali efe demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uyuya kalmışım kanks hiç uyumamıştım özür dilerim

ryzen 7 7700 ve rx 7800 xt li sistem bakabilirsin
Önemli değil reis ne demek reis valla herkes bi şey dıyo zaten bende bu tür şeylerden çok anlamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum gün geçtikçe sistemlerin fiyatı da çok fazla artıyo en sonunda laptop almaktan korkuyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,578
Üyeler
151,575
Son üye
Slarkss
Top Bottom