Neler Yeni

Bilgisayar üzerindeki tüm hesaplarım hackleniyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Batuhan Doğan
Geçenlerde discord hesaplarım çalındığı için konu açmıştım ve üstüne instagram , google vb hesaplarım çalınıyor ardı ardına bunun nedeni ne olabilir acaba ?
Nasıl çözebilirim ?
Bilgisayara kaspersky üzerinden virüs taraması yaptım fakat hiç bir sonuç çıkmadı. Daha demin youtube hesabıma video atıldı yeni haberim oldu videonun atılması üzerine 2 saat gibi bir süre geçmiş
ve şuan bilgisayarımın başka bir konumda olduğunu söylüyor fakat vpn açık değil

tsuki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
talha
Instagram
tsukisenshi
Geçenlerde discord hesaplarım çalındığı için konu açmıştım ve üstüne instagram , google vb hesaplarım çalınıyor ardı ardına bunun nedeni ne olabilir acaba ?
Nasıl çözebilirim ?
Bilgisayara kaspersky üzerinden virüs taraması yaptım fakat hiç bir sonuç çıkmadı. Daha demin youtube hesabıma video atıldı yeni haberim oldu videonun atılması üzerine 2 saat gibi bir süre geçmiş
bilgisayarınızda tuş atama programı var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Batuhan Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1-) Telefonunuzu Kaspersky ile taratın.
2-) Tüm hesaplarınızdaki şifreyi değiştirin ve iki adımlı doğrulamayı etkinleştirin.
youtube video atmayı bu bilgisayar üzerinden yapmış ve stekeblads adlı bir şey yapmış google üzerinden dün erişim verilmiş bu bilgisayar üzerinden
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisayarınızda tuş atama programı var mı
hayır yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Batuhan Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son youtube hesap girilme etkinlikleri böyle

Tucumán, Arjantin8 saat önce
Ivano-Frankivsk Oblastı, Ukrayna9 saat önce
Ukrayna11 saat önce
Fransa12 saat önce
Poltava Oblastı, Ukrayna24 Ağustos

virüsün roblox üzerinden girdiğini düşünüyorum çünkü kanala roblox videosu yüklemiş ve en son roblox üzerinden bir şey indirmiştim.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Nasıl çözebilirim ?
Kesin çözümü anlatıyorum:
1- Cihaza format atın.
2- Tüm hesaplarınızın şifresini değiştirin. Fakat kolay şifreler koymayın.Şifre oluşturmak için kaspersky'nin password manager'ini kullanabilirsin. Hem şifre oluşturur hem de şifreni kaydeder. Örnek şifre: {s$7opNBN3(q
3- Kesinlikle iki adımlı doğrulamayı tüm hesaplarınızda etkinleştirin.

Eğer cihaz'a format atmadan şifreleri değiştirirseniz, yüksek ihtimalle yeni şifrenizi de bileceklerdir. Önce cihazlarınıza format atın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Batuhan Doğan
Kesin çözümü anlatıyorum:
1- Cihaza format atın.
2- Tüm hesaplarınızın şifresini değiştirin. Fakat kolay şifreler koymayın.Şifre oluşturmak için kaspersky'nin password manager'ini kullanabilirsin. Hem şifre oluşturur hem de şifreni kaydeder. Örnek şifre: {s$7opNBN3(q
3- Kesinlikle iki adımlı doğrulamayı tüm hesaplarınızda etkinleştirin.

Eğer cihaz'a format atmadan şifreleri değiştirirseniz, yüksek ihtimalle yeni şifrenizi de bileceklerdir. Önce cihazlarınıza format atın.
bilgisayarda ki hesap şifrelerimi değiştirdikten sonra tekrar ulaşamamıştı fakat format atacağım dediğiniz gibi

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
bilgisayarda ki hesap şifrelerimi değiştirdikten sonra tekrar ulaşamamıştı fakat format atacağım dediğiniz gibi
Zaten şifrenizi de cihaza sızarak bulmuş olmalılar. Siz o cihazdan ne kadar şifre değiştirirseniz değiştirin. Onların haberi olacaktır. Dediğim gibi ilk format sonra şifre değiştir. Ardından iki adımlı doğrulamayı etkinleştir.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Benim de başıma gelmişti 2 dk içinde instagram ve facebook başkasının eline geçmişti sonra öğrendim ki eski sevgilim çalmış. Lanet karı nasıl yaptıysa.

(en temizi arkadaşın da söylediği gibi cihazları formatlayıp şifre değişikliği yapmak)

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Batuhan Doğan
Benim de başıma gelmişti 2 dk içinde instagram ve facebook başkasının eline geçmişti sonra öğrendim ki eski sevgilim çalmış. Lanet karı nasıl yaptıysa.

(en temizi arkadaşın da söylediği gibi cihazları formatlayıp şifre değişikliği yapmak)
o zaman bilgisayara son kez daha tam tarama yapıp format atacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,296
Üyeler
158,076
Son üye
ali565
Top Bottom