Neler Yeni

Bilgisayara virüs bulaştı galiba nasıl çözerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mertcan
Merhabalar bugün facebook üzerinden araba ilanlarına bakarken yanlışlıkla bir kaç farklı linke tıkladım hiç bir kurulum yapmadan direk sildim dosyaları onlardan şüpheleniyorum çünkü o dosyalar indikten sonra böyle bir sorunlar karşılaştım youtube geçmişimde izlemediğim bir çok video var ve arka planda sürekli chrome açık kalıyordu hesabı iki faktörlü korumaya ve şifre değişikliği yaptım ama bilgisayarda halen bir şey olabileceğinden şüpheleniyorum çünkü oyun oynarken sürekli alta atıyordu oyunu windows defender ile tarama yaptım ama bir sonuç bulamadım eğer birinin başına böyle bir sorun geldiyse nasıl çözdü yada bana işe yarar bir virüs programı önerir misiniz

GirayHan

80+ Gold
Merhabalar bugün facebook üzerinden araba ilanlarına bakarken yanlışlıkla bir kaç farklı linke tıkladım hiç bir kurulum yapmadan direk sildim dosyaları onlardan şüpheleniyorum çünkü o dosyalar indikten sonra böyle bir sorunlar karşılaştım youtube geçmişimde izlemediğim bir çok video var ve arka planda sürekli chrome açık kalıyordu hesabı iki faktörlü korumaya ve şifre değişikliği yaptım ama bilgisayarda halen bir şey olabileceğinden şüpheleniyorum çünkü oyun oynarken sürekli alta atıyordu oyunu windows defender ile tarama yaptım ama bir sonuç bulamadım eğer birinin başına böyle bir sorun geldiyse nasıl çözdü yada bana işe yarar bir virüs programı önerir misiniz
hitman pro indir
pc ağ desteksiz güvenli modda başlat ve tarat

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Kaspersky kullanmanı tavsiye ederim. Çoğu virüsü bulup temizleyebiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mertcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamamdır beyler teşekkürler virüsü buldum program dataya sızmış orada imha ettim hemen youtube geçmişim izlemesi durdu ve bilgisayar alt tab yapmıyor artık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,823
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom