Neler Yeni

Bilgisayara virüs girdi

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,179
İsim
Jarvis-M

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,179
İsim
Jarvis-M

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dün canım sıkıldı sıkılmaz olaydı 😂 oyun indireyim dedim Dirt 4 indirdim bu arada 35 GB internet çöp oldu 😔 neyse konuya döneyim efenim indirdim 2 saat eşek gibi bekledim torrentden indirdim sonra kurulumunu yaptım. Tamamlanınca hemen Windows defender uyarı çaktı virüs var dedi hemen baktım yoluna dirt4 klasörü steam api falan baktım virüs trojan ahanda dedim yar. yedik hemen sil dedim trojan birde yani Allahtan Anadolu çocuğuyuzda yemedik neyse oyuna gireyim dedim çalıştırdım hata verdi gene defender uyarı çaktı virüs var dedi herhalde çalıştırdığım için oldu yine sil dedim sonra denetim masasından sildim utorrentden sildim kısayolunu sildim windows gezgininden kurulu olduğu yoldan bulup sildim sonra tarama yaptım bişey bulmadı az öncede tarama yaptım bişey bulmadı. Velhasıl kelam bir şey olur korkusundan bütün kayıtlı hesaplardan çıkış yaptım. bir şey olur mu bundan sonra? Defender a güvenip yine giriş yapayım mı hesaplarıma yoksa önerdiğinzi başka bir antivirüs programından tarama yapıyım mı ? İlk kez virüs girdi PC me bu arada korkuyorum epic games hesabım elden gider diye o kadar ücretsiz oyun depoladım 😂
Valla yaklaşık 10 yıldır torrent kullanıyorum bir defa bile virüs bulaşmadı ama siz kaspersky indirip kullanın hiç yoktan risk almayın başınıza

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-

J4rvisM