Neler Yeni

Bilgisayara win 10 kurulmuyor açamıyorum bilgisayari

omerfrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ömer Faruk Keleş
Selamlar bilgidayara win 10 yuklemek icin flash bellek hazirladim taktim biosa girdim 1. Disk olarak flash bellegi sectim kurulum ekranina kadar geldim. Sonrasında 2 defa kurmama rağmen bilgisayar restart attiginda sorun ekranını açıyor ve asla bilgisayar açılmıyor. Eski işletim sisteminede dönemiyorum. Ne yapıcam hiçbir fikrim yok yardım lazım teşekkürler.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,804
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Daha önce çok win10 kurdum ama unuttum adımların çoğunu.
Doğru şekilde kuruyorsanız eğer bu şekilde bir hata almamanız gerek. SDN'nin Win10 kurulum videosu vardı ona bakarak kurun pek iyi bilmiyorsanız.
Eğer kurulumu iyi biliyor ve yine bu hatayı alıyorsanız maalesef bilgim yok benim de. Rez aldım burada, merak ettim açıkçası.

omerfrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ömer Faruk Keleş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce çok win10 kurdum ama unuttum adımların çoğunu.
Doğru şekilde kuruyorsanız eğer bu şekilde bir hata almamanız gerek. SDN'nin Win10 kurulum videosu vardı ona bakarak kurun pek iyi bilmiyorsanız.
Eğer kurulumu iyi biliyor ve yine bu hatayı alıyorsanız maalesef bilgim yok benim de. Rez aldım burada, merak ettim açıkçası.
Zaten o videodan izleyerek yaptım ne olur ne olmaz daha önce 2 defa kurulum yapmıştım başka bilgisayarlara fakat böyle bir hata almamıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Flash belleği sok tak yaptiktan sonra biostan hdd yi birdaha 1. Disk olarak seçtim kapat aç yapınca hazırlanıyor yazmaya başladı bekletiyor 2 3 dk dir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,076
Üyeler
151,167
Son üye
mroflu
Top Bottom