Neler Yeni

Bilgisayara windows 10 kurduğum zaman belirli bir süre sonra donuyor.

Lolâ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sudenaz
Selam, bilgisayara windows 10 kurmak istedim ancak bilgisayara Windows 10 kurduktan sonra internete bağlı olduğu için ekran kartı driverini otomatik indiriyor ve bir süre sonra "değişikliklerin uygulanması için yeniden başlatılmasi gerekiyor." bildirimi alıyorum, gelen bildirimi kapatıp bilgisayarı kapatmaya çalıştığım da bilgisayar tamamen donuyor ya da gelen uyarıyı kapatmayıp beklersem yine donuyor. Bilgisayarı power tuşu ile kapattığım da ise açmaya çalıştığım da bu sefer kendini yeniden başlatıp duruyor daha da masaüstüne gelmiyor. Ethernet ya da İnternet olmadan da bilgisayarda hiçbir şey yapılmıyor. Sistemim;

Ekran kartı : AMD Radeon HD 8500m/8700m
İşlemci: Intel Core İ5 CPU [email protected]
SSD: Samsung SSD 870 EVO

Anakart bilmiyorum.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,313
İsim
yusuf ecer
Güvenli moda girebiliyor musun? Girebiliyorsan önce ekran kartını devre dışı bırakıp işlemcinin gpusunu kullanabilir misin?

Lolâ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sudenaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvenli moda girebiliyor musun? Girebiliyorsan önce ekran kartını devre dışı bırakıp işlemcinin gpusunu kullanabilir misin?
Hayır, ne yazık ki o sekmeye girdiğim de seçince yine baştan başlıyor tekrar aynı yere geliyor.

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
Selam, bilgisayara windows 10 kurmak istedim ancak bilgisayara Windows 10 kurduktan sonra internete bağlı olduğu için ekran kartı driverini otomatik indiriyor ve bir süre sonra "değişikliklerin uygulanması için yeniden başlatılmasi gerekiyor." bildirimi alıyorum, gelen bildirimi kapatıp bilgisayarı kapatmaya çalıştığım da bilgisayar tamamen donuyor ya da gelen uyarıyı kapatmayıp beklersem yine donuyor. Bilgisayarı power tuşu ile kapattığım da ise açmaya çalıştığım da bu sefer kendini yeniden başlatıp duruyor daha da masaüstüne gelmiyor. Ethernet ya da İnternet olmadan da bilgisayarda hiçbir şey yapılmıyor. Sistemim;

Ekran kartı : AMD Radeon HD 8500m/8700m
İşlemci: Intel Core İ5 CPU [email protected]
SSD: Samsung SSD 870 EVO

Anakart bilmiyorum.
biosa gir ayarları dif yap oyle dene
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır, ne yazık ki o sekmeye girdiğim de seçince yine baştan başlıyor tekrar aynı yere geliyor.
cpu voltajını artırmadan oc yapılınca pc boot yemez yersede windows açılır yüke girince kapanır eğer varsa herhangi değişik bir ayar biosda o yüzden sıfırlayın biosu tekrar boot deneyin

Lolâ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sudenaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
biosa gir ayarları dif yap oyle dene
Mesaj otomatik birleştirildi:

cpu voltajını artırmadan oc yapılınca pc boot yemez yersede windows açılır yüke girince kapanır eğer varsa herhangi değişik bir ayar biosda o yüzden sıfırlayın biosu tekrar boot deneyin
Keşke dediklerin hakkında biraz bilgim olsa nasıl yapılacağını bilmiyorum... Eğer video vs varsa atma şansın var mı şimdi yanlış video bakarım yanlış olur

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
Top Bottom