Neler Yeni

Bilgisayarım açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor

earyah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
AHMET KARA
açılıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor
Klavye ve mouse ışığı da gelmiyor
Yardım edebilir misiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Alper köse
hdmi mı displayport mu takıyosun bilmiyorum ama anakarta takmadığından emin ol

earyah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
AHMET KARA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hdmi mı displayport mu takıyosun bilmiyorum ama anakarta takmadığından emin ol
Displayport takıyorum eminim çalışıyordu bilgisayar fakat Bi anda dondu ben de arkadaki power tuşunu açtım kapadım ekrna görüntü felan gelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berke Parlar
Displayport takıyorum eminim çalışıyordu bilgisayar fakat Bi anda dondu ben de arkadaki power tuşunu açtım kapadım ekrna görüntü felan gelmedi
Kanka aynısı başıma geldi 2 gündür uğraşıyorum bi şey yapamadım ekran kartının ışığıda yanmıyor sen nasıl düzelttin bi yardımcı olabilir misin

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Bios pilini söktünüz mü

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berke Parlar
Kanka aynısı başıma geldi 2 gündür uğraşıyorum bi şey yapamadım ekran kartının ışığıda yanmıyor sen nasıl düzelttin bi yardımcı olabilir misin
Tekrardan merhaba sorunum şuydu bilgisayarı açıyorum tüm her şey çalışıyor fanlar falan filan ama ekran kartının ışığı yanmıyor fanları dönmüyor ve çalışmıyor idiydi sorunu çözdüm belki bir arkadaş görüpte faydalanır diye çözümünü buraya yazayım böyle bi sorun karşınıza geldiği zaman %50 ihtimal ile ramde bi sorun vardır 2 tane 8 gb raminiz var ise çoğu kişide öyle oluyo diye yazıyorum birini takıp diğerini takıp çalıştırın olmadı mı diğerini takıp diğerini çıkarıp takın 2 slottada ikisini de deneyin slottada bozukluk olabilir çünkü belli olmuyo her neyse ben bu şekilde yaptım 1 ram çalışmıyormuş onu da silgi ile sarı ucunu silip tekrar taktım ve bilgisayarım şu anda sorunsuz çalışıyor bu yöntem bende çalıştı sizde olmayadabilir sorun başka bir şeyden kaynaklanıyor da olabilir bence ramden sonra psu dan şüphelenmeniz gerekiyor umarım birinin işine yarar iyi günler.

Top Bottom