Neler Yeni

Bilgisayarım açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Semih Erdem
Daha kasayı alalı bir yıl bile olmadı bugün oyun oynarken bir anda kapandı tekrar açmaya çalıştım ama açılmadı tuşa bastığım zaman sadece yanındaki ışik 1 kez yanıp sönüyordu acaba bayadır temizlemedim ısıdan mı kapandı dedim gittim temizledim tekrar denedim yine aynı şey oldu sıkıntı nerde ve ne yapmalıyım sizce yardım ederseniz sevinirim

Bura.K

80+ Silver
Güç düğmesine 10-15 saniye basılı tutup bi deneyin isterseniz. Belki olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Semih Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güç düğmesine 10-15 saniye basılı tutup bi deneyin isterseniz. Belki olur.
Yok olmuyor denedim videolara baktım bios pili bittiyse ondan olabilirmiş diyorlar pek emin olamadığım için birde foruma sorim dedim

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,268
İsim
C Ş
Yok olmuyor denedim videolara baktım bios pili bittiyse ondan olabilirmiş diyorlar pek emin olamadığım için birde foruma sorim dedim
Bios pili olmasa da çalışır bilgisayar. Başka bir sorun var. En son ne yaptınız bilgisayarda?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Semih Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bios pili olmasa da çalışır bilgisayar. Başka bir sorun var. En son ne yaptınız bilgisayarda?
Hic birsey ghostrunner oynuyordum bi anda kapandı onun öncesinde de hiç bir şey yapmamıştım

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,268
İsim
C Ş
Ekran kartını çıkarıp açmayı dener misin?

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,439
İsim
Yusuf
çalışan sistemin açılamama durumunda ilk şüpheli psudur. ramler bozulduğunda sistem çalışır görüntü vermez. buzzer speaker varsa anakarta bağlayıp zaten bip seslerini takip ederek arıza bulunabilir hiç açılmıyor ufak bir tetik yiyorsa psu ana şüpheli. psunun marka modeli nedir?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,120
Üyeler
152,617
Son üye
Handan Şahin
Top Bottom