Neler Yeni

Bilgisayarım biosa ve gelişmiş başlangıç menüsüne girmiyor. Sizce sorun nedir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Furkan Uçar
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım hiçbir şekilde biosa girmiyor. Aynı zamanda gelişmiş başlangıç seçeneğinede girmiyor siyah ekran geliyor. Shifte basarak yeniden başlatmayı denedim. Yine siyah ekranda takıldı. Masaüstüne biosa girme kısayolu oluşturdum. Yine siyah ekranda kaldı. Açılırken tuşla biosa girmeyi denedim. Bunun için açılış hızını bile düşürüp denedim yine giremedim. Bilgisayarı alalı 1 ay olmadı vatandan almıştım. Anakart modelim asus prime h610 r d4 sı
İşlemci intel 12400f
Ekran kartı asus4060ti. Ne yapmamı önerirsiniz. Hiçbir şekilde biosa ve gelişmiş seçeneklere giremiyorum.

eren28tr

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım hiçbir şekilde biosa girmiyor. Aynı zamanda gelişmiş başlangıç seçeneğinede girmiyor siyah ekran geliyor. Shifte basarak yeniden başlatmayı denedim. Yine siyah ekranda takıldı. Masaüstüne biosa girme kısayolu oluşturdum. Yine siyah ekranda kaldı. Açılırken tuşla biosa girmeyi denedim. Bunun için açılış hızını bile düşürüp denedim yine giremedim. Bilgisayarı alalı 1 ay olmadı vatandan almıştım. Anakart modelim asus prime h610 r d4 sı
İşlemci intel 12400f
Ekran kartı asus4060ti. Ne yapmamı önerirsiniz. Hiçbir şekilde biosa ve gelişmiş seçeneklere giremiyorum.
Displayportmu var hdmı kablosumu Windows arama çubuğuna msinfo32 yazıp ekran görüntüsü atarmısın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Furkan Uçar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• Screenshot_20240725_184955_com.hihonor.photos.jpg
    Screenshot_20240725_184955_com.hihonor.photos.jpg
    1,022.9 KB · Hit: 4

eren28tr

80+ Gold
Monitör ayarlarını sıfırlamayı dene bazı kişilerde iss yaramış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mustafa Yüşa Varlı
acaba F tuşların fn ile ayarlamış olabilirmisin ? benim başıma gelmişti

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mustafa Yüşa Varlı
hayır hocam bios ayarlarından F1 F2 F3 tuşlarını fn tuşu bile birlikte kullanmak ve kullanamamak için bir ayar var ondan bahsediyorum . acaba onumu değiştirdin diye yoksa bu klavye ile alakalı bir durum değil benim söylediğim

Top Bottom