Neler Yeni

Bilgisayarım bir anda kapanıyor. (ACİL)

4R1N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arın Örskıran
Merhaba Bilgisayarımda olan bir sorundan bahsetmek istiyorum.

Oyun oynarken sitelerde gezinirken veya masaüstünde boş boş dururken ilk önce 3 saniyelik donma daha sonrasında ise ekran kapanıyor. monitör ün ışığı yanıp dönmeye başlıyor. Bilgisayarın fanları korkutucu şekilde hızlanıyor. Şimdi monitörde sorun olduğunu düşenebilirsiniz fakat arkadaşlarımla konuşurken ve bilgisayarın ekranı kapalıyken, arkadaşımın sesi bana geliyor,benim sesim ona gitmiyor.Bu sorun monitörden kaynaklanmış olamaz ki bilgisayarın fanları korkutucu şekilde hızlanıyor, fazla ses çıkarmaya başlıyor.

Bu sorun günde en az 2 kere oluyor.

Not : bilgisayarımın özellikleri intel 5 3 nesil, Sapphire Amd 9 270 (galiba), 16 gb ram,1 tb hardisk

Not 2 : bir başka sorun ise sadece donma ile alakalı,Bilgisayarda gezinirken veya masaüstünde boş dururken bilgisayar donuyor ve hiçbir şekilde geçmiyor.

Kısacası bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,605
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Speecy indir sıcaklıkları kontrol et
İşlemci için coretemp
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama ben yatıcam eğer sıcaklıklar boşta 80 üzerindeyse sıkıntı ordadır

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Ekran kartından dolayı da olabilir yazılımsal bir sorun da olabilir.

dnizg0928

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
denizgümüş
Merhaba Bilgisayarımda olan bir sorundan bahsetmek istiyorum.

Oyun oynarken sitelerde gezinirken veya masaüstünde boş boş dururken ilk önce 3 saniyelik donma daha sonrasında ise ekran kapanıyor. monitör ün ışığı yanıp dönmeye başlıyor. Bilgisayarın fanları korkutucu şekilde hızlanıyor. Şimdi monitörde sorun olduğunu düşenebilirsiniz fakat arkadaşlarımla konuşurken ve bilgisayarın ekranı kapalıyken, arkadaşımın sesi bana geliyor,benim sesim ona gitmiyor.Bu sorun monitörden kaynaklanmış olamaz ki bilgisayarın fanları korkutucu şekilde hızlanıyor, fazla ses çıkarmaya başlıyor.

Bu sorun günde en az 2 kere oluyor.

Not : bilgisayarımın özellikleri intel 5 3 nesil, Sapphire Amd 9 270 (galiba), 16 gb ram,1 tb hardisk

Not 2 : bir başka sorun ise sadece donma ile alakalı,Bilgisayarda gezinirken veya masaüstünde boş dururken bilgisayar donuyor ve hiçbir şekilde geçmiyor.

Kısacası bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?
harddisk kaynaklı olabilir bir aralar ben de yaşıyordum, bilgisayar donduğunda hiç ses çıkmıyor mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,146
Üyeler
153,006
Son üye
burak121233
Top Bottom