Neler Yeni

BİLGİSAYARIM ÇOK FAZLA ISINIYO

dolphin0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus Gencer
Bilgisayarı alalı 1 ay falan oldu işlemcim bazı oyunlarda fazla ısınıyo örneğin god of war yüksek ayarlarda oynuyorum 80-85 derece arası sıcaklıkta oynuyorum bu bir sıkıntı yaratır mı bilgim olmadığından dolayı konu açmak istedim en son pc aldığım zaman termal macunu sürmüştüm yani 1 ay önce 6 bakır borulu çift fanlı kule tipi soğutucumda var PUBG falan oynarken 70 75 derecelerde oynuyorum

PC ÖZELLİKLERİ: RYZEN 5 5600 İŞLEMCİ - MSİ RTX 3060 Tİ EKRAN KARTI - 32 GB 3200MHZ RAM - MSİ A520M PRO ANAKART

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
Bilgisayarı alalı 1 ay falan oldu işlemcim bazı oyunlarda fazla ısınıyo örneğin god of war yüksek ayarlarda oynuyorum 80-85 derece arası sıcaklıkta oynuyorum bu bir sıkıntı yaratır mı bilgim olmadığından dolayı konu açmak istedim en son pc aldığım zaman termal macunu sürmüştüm yani 1 ay önce 6 bakır borulu çift fanlı kule tipi soğutucumda var PUBG falan oynarken 70 75 derecelerde oynuyorum

PC ÖZELLİKLERİ: RYZEN 5 5600 İŞLEMCİ - MSİ RTX 3060 Tİ EKRAN KARTI - 32 GB 3200MHZ RAM - MSİ A520M PRO ANAKART
5600 için normal 80ler

Ziya Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Ziya Enes

bende 5600 kullanıyorum kule tipi daha alamadığım için 95 derecede rdr2 oynuyorum

ysuflix

80+ Gold
bir sorun çıkartmaz dimi bilgisayarda rahat rahat oynayabilirim yani biraz ürküttü de beni yanar falan diye
yanma olmaz ama ısı iyi bişe değil soğutucu al se214xt al

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
bir sorun çıkartmaz dimi bilgisayarda rahat rahat oynayabilirim yani biraz ürküttü de beni yanar falan diye
yani kaliteli macunlar ile 6ayda 1 bakım yapın mx4 yada cooler masterın mastergel gibi extra olarak tozlarını alın sıkıntı çıkmaz kasanız mesh değilse önüne delikler açın yada mesh panel bulun değiştirin ama şuanlık fazla sorun değil macun bakımı ile toz yeter

dolphin0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus Gencer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani kaliteli macunlar ile 6ayda 1 bakım yapın mx4 yada cooler masterın mastergel gibi extra olarak tozlarını alın sıkıntı çıkmaz kasanız mesh değilse önüne delikler açın yada mesh panel bulun değiştirin ama şuanlık fazla sorun değil macun bakımı ile toz yeter
kasam mesh ama pc topladığımda macuna param kalmadığı için kule tipi soğutucudan çıkan kötü bi macunu sıkmıştım cooler master macun almayı düşünüyodum onu sürdüğümde birazda olsa düzelir umarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanma olmaz ama ısı iyi bişe değil soğutucu al se214xt al
kule tipi soğutucum var zaten 6 bakır borulu 2 fanlı

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
kasam mesh ama pc topladığımda macuna param kalmadığı için kule tipi soğutucudan çıkan kötü bi macunu sıkmıştım cooler master macun almayı düşünüyodum onu sürdüğümde birazda olsa düzelir umarım

sıkıntı çıkarmaz zaten şuanlık ryzen masterdan eco moda alın çok takılırsanız onun dışında parayı toplayınca macun bakımı yapıp tekrar normal moda alabilirsin

ysuflix

80+ Gold

mx4 al sür. soğutucun nedir yazarmısın bi

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze

Termal macun yenile ve aynı sorunu bende yaşadım kasayı acim dedim bi actim toz kaplamış işlemci fani kulak copuyle temizledim aralarını felan düzeldi ve kasanın olduğu yer çok kapalıysa ısınması normaldir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,800
Üyeler
142,028
Son üye
Akanizzm
Top Bottom