Neler Yeni

Bilgisayarım durduk yere bozuldu

Hyrooa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa
Arkadaşlar bilgisayarım her gün normal olduğu gibi çalışıyordu. Yarım saat önce bilgisayarı kapadım sonra bir işim vardı tekrar açtım bilgisayarı ve böyle oluyor.

Bir kere power tuşuna basıyorum bir 10 saniye bilgisayar çalışıyor ama ekran gelmiyor sonra kendini kapatıyor. 1 2 saniye sonra bilgisayar kendini tekrar açıyor (ben hiçbir şey yapmıyorum) ve bir süre sonra tekrar kapanıyor ve böyle hep tekrarlıyor. Ve normalde oradaki kırmızı ışık hep yanardı fakat sönüp sönüp duruyor. Ve bilgisayarda sanki marş basmıyor gibi (26. Saniyede)

Sistem
RX 580 8GB
İNTEL G4560 İŞLEMCİ
8 GB HYPERX RAM (mghz hatırlamıyorum şuan)
GİGABYTE B250M ANAKART
500 GB HDD
650W PSU

Bu bilgisayar geçen seneden beri elimde hiçbir şey yoktu ama şimdi durduk yere böyle yapmaya başladı. Darboğaz var farkındayım ama 1 senedir sıkıntı çıkarmadı. Ne olmuş olabilir ?

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Ömerfaruk
Arkadaşlar bilgisayarım her gün normal olduğu gibi çalışıyordu. Yarım saat önce bilgisayarı kapadım sonra bir işim vardı tekrar açtım bilgisayarı ve böyle oluyor.

Bir kere power tuşuna basıyorum bir 10 saniye bilgisayar çalışıyor ama ekran gelmiyor sonra kendini kapatıyor. 1 2 saniye sonra bilgisayar kendini tekrar açıyor (ben hiçbir şey yapmıyorum) ve bir süre sonra tekrar kapanıyor ve böyle hep tekrarlıyor. Ve normalde oradaki kırmızı ışık hep yanardı fakat sönüp sönüp duruyor. Ve bilgisayarda sanki marş basmıyor gibi (26. Saniyede)

Sistem
RX 580 8GB
İNTEL G4560 İŞLEMCİ
GİGABYTE B250M ANAKART
500 GB HDD
650W PSU

Bu bilgisayar geçen seneden beri elimde hiçbir şey yoktu ama şimdi durduk yere böyle yapmaya başladı. Darboğaz var farkındayım ama 1 senedir sıkıntı çıkarmadı. Ne olmuş olabilir ?
Hocam bende yaşadığım benzerini kablo kontrollerini yapın öyle deneyin bi temassizlik olabilir

Hyrooa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende yaşadığım benzerini kablo kontrollerini yapın öyle deneyin bi temassizlik olabilir
Yok hocam olmadı hepsini kontrol ettim fakat sorun halen devam ediyor. Akşama doğru bilgisayarcıya götüreceğim.

Mirzalp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alp Aydın
İlgilendiği Kategoriler
Araba, Teknoloji cihazları
Power yada ram bunu denemek için ramlari çıkartıp uçlarını silgi ile silip statik elektriğini alın bir öyle deneyin hocam

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Sistem
RX 580 8GB
İNTEL G4560 İŞLEMCİ
GİGABYTE B250M ANAKART
500 GB HDD
650W PSU

Konuyla alakasız kusura bakmayın ama 650 watt psunuz olduğunu fark ettim, elektrik faturasına çok yansıtırmı ücret olarak.
Bende almayı düşünüyorumda ondan sordum. :)

Top Bottom