Neler Yeni

Yardım Bilgisayarım ele geçirilirse ne yapılmalı

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Craftrise Skyblockta oynarken kömür nasıl alınıyor dedim bi arkadaş geldi ben satıyorum 1 stack 7 bin dinar diye bendede bir gıcıklık var msg den sövüyordum onada sövdüm benimi kandırıyorsun falan ( oyunun marketinde 1 kömür 25 dinardı) sonra sinirlendi dc falan istedi verdim bütün mesajları küfürdü yaşımı falan sordu bende trolledim ip ni bulucam falan dedi engelledi geri açtırdım yine sövdü şuan cevap vermiyor benim ondan korkum yok ama merak ettim gerçektende ip mi bulan rastgele birisi bana saldırmaya çalışırsa ne yapmalıyım, bilgisayarıma ne yapabilir

marilyn

80+ Silver
linke tıkladığın halde ip ni alabilir

modemi aç kapat yaptığında ip değişir çok bir şey yapamaz ddos atar kameran varsa seni izler o kadar sövebiliyorsan sövmeye devam et scam atmaya çalışmış sana

Farway

80+ Silver
Craftrise Skyblockta oynarken kömür nasıl alınıyor dedim bi arkadaş geldi ben satıyorum 1 stack 7 bin dinar diye bendede bir gıcıklık var msg den sövüyordum onada sövdüm benimi kandırıyorsun falan ( oyunun marketinde 1 kömür 25 dinardı) sonra sinirlendi dc falan istedi verdim bütün mesajları küfürdü yaşımı falan sordu bende trolledim ip ni bulucam falan dedi engelledi geri açtırdım yine sövdü şuan cevap vermiyor benim ondan korkum yok ama merak ettim gerçektende ip mi bulan rastgele birisi bana saldırmaya çalışırsa ne yapmalıyım, bilgisayarıma ne yapabilir
Modemi kapat aç

Türk DRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏Türk DRK
İlgilendiği Kategoriler
Undertale,evcil hayvanlar, film, dizi, oyun
Bilgisayarı yok et(!) Şaka bir yana modem aç kapa yap

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
IP alınması sonucu en fazla DDoS atabilir onun atacağı DDoS' dan bir şey olmaz boşver böylelerini takma. IP' ni alıcam moruq evine 32943289432 döner söylicem. Aynen kardeşim aras kargo aç kapıyı.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1621244913799.png

bencede bir şey yapamaz

PenguReis

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
PenguLand Reisi
Eğer Static IP Kullanmıyorsan Modemi Aç KapatYap IP Değişecektir Fazla Bişey Yapamaz Zaten Daha Fazla Şey Yapabilmesi İçin Fiziksel Olarak Modeme bir şey Yapmalı Yada Evine Falan Gelmeli DİYE BİLİYORUM.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer Static IP Kullanmıyorsan Modemi Aç KapatYap IP Değişecektir Fazla Bişey Yapamaz Zaten Daha Fazla Şey Yapabilmesi İçin Fiziksel Olarak Modeme bir şey Yapmalı Yada Evine Falan Gelmeli DİYE BİLİYORUM.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iSmİmİ şEkİlLi yApTıM Hackerim Ben Merak Etme bir şey Yapamaz Bence

Ozanuldg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ozan uludağ
Craftrise Skyblockta oynarken kömür nasıl alınıyor dedim bi arkadaş geldi ben satıyorum 1 stack 7 bin dinar diye bendede bir gıcıklık var msg den sövüyordum onada sövdüm benimi kandırıyorsun falan ( oyunun marketinde 1 kömür 25 dinardı) sonra sinirlendi dc falan istedi verdim bütün mesajları küfürdü yaşımı falan sordu bende trolledim ip ni bulucam falan dedi engelledi geri açtırdım yine sövdü şuan cevap vermiyor benim ondan korkum yok ama merak ettim gerçektende ip mi bulan rastgele birisi bana saldırmaya çalışırsa ne yapmalıyım, bilgisayarıma ne yapabil
Dostun sana şunu söyleyeyim ip ini bulsa bile en fazla internetine ping atabilir şuandaki windows güvenlik duvarı korumasını geçebilmek için çok uğraşmak ve büyük bir bilgiye sahip olması gerek ip ini yenileyebilirsin arkadaşında dediği gibi modem resetleyerek bilgisayarına bir trojen veya herhangi güvenlik duvarının engellemeye çalıştığı bir dosya indirmedi isen asla bilgisayarına bağlanamaz güvenlik duvarı herşeyi engelleyebiliyor oda bir istisna tabii ki içeriğinden emin olduğun uygulamaları güvenlik duvarından izin vererek erişebilirsin

BaYAdokkS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Adem Ercan
internetini kapatmalısın ip adresini bulsa sadece internetine ddos atar ve internetin yavaşlar ama o velettir hiç bir şey yapamaz

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
hocam eğer korkuyorsunuz sağlam bir firewall satın alın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,859
Üyeler
141,348
Son üye
Krino6