Neler Yeni

Bilgisayarım hiçbir platformda yayın açmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Mert Öztürk
R5 5600H RTX3050Tİ 16GB RAM var discordda yayın açtığım zaman sesim ve yayınım aşırı derecede donuyor. Discord destekle uzunca süre görüştüm fakat çözüm bulamadılar. Uygulama özelinde mi sorun yaşıyorum diye düşünüp twitchten yayın açtım fakat aynı şekilde lol oynarken bile yayınım aşırı derecede donuyor (10sn/1kare) oyun oynamazken sıkıntı yok bu arada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Asil
R5 5600H RTX3050Tİ 16GB RAM var discordda yayın açtığım zaman sesim ve yayınım aşırı derecede donuyor. Discord destekle uzunca süre görüştüm fakat çözüm bulamadılar. Uygulama özelinde mi sorun yaşıyorum diye düşünüp twitchten yayın açtım fakat aynı şekilde lol oynarken bile yayınım aşırı derecede donuyor (10sn/1kare) oyun oynamazken sıkıntı yok bu arada.
Obs ayarlarını yap

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Mert Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayara format mı atmalıyım bilmiyorum discord destek bir sürü ayar önerdi hatta discordun beta sürümünü gönderdi onu da denedim fakat yine sorunum aynıydı. Format sorunumu çözebilir mi sizce?

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
İnternetin hızı nedir ?

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
40download 13 upload stabil şekilde.
hmm belki internetin sıkıntılıdır diye düşündün ama yeterli yani yayın için çözümünü maalesef bilmiyorum belki format çözebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Mert Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi format atıp geliyorum çözülürse konunuya tekrar yazarım sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar için. Hadi iyi forumlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,176
Üyeler
153,675
Son üye
golgeuerdin
Top Bottom