Neler Yeni

Bilgisayarım için en uygun monitör

uyg4rcik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Uygar
İlgilendiği Kategoriler
Sosyal Medya
Instagram
uyg4rcik
Merhaba dostlar,
Donanım Arşivi'nin çıkardığı sistemi aldım bugün elime ulaştı, fakat henüz bir monitör tercih etmedim.
Monitör alırken sanırım gsync özelliği olan monitör seçmeliyim ki ekran kartım ile uyumlu olsun ( yanlış bilmiyorsam ).

- https://www.hepsiburada.com/asus-tu...itor-p-HBV00000XGYF7?magaza=Vizyon Bilgisayar

Sizce bu monitör nasıl 165hz 1ms tam istediğim değerler ve ips panel olması daha hoşuma gitti.
Fakat dediğim gibi bu monitörde gsync desteğinin olup olmadığını nasıl anlarım? Donanım Arşivi bu monitörü incelerken gsync desteği bulunuyor diyor fakat ürün özelliklerinde ve başlığında kesinlikle öyle bir şey yazmıyor? Bu monitörü almalı mıyım? Şimdiden teşekkürler.

roln

80+
gsync yeni monitörlerin hepsinde açılmıyormuydu hdmi yeni kablolardan olması lazımdı galiba yanlış biliyorda olabilirim

uyg4rcik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Uygar
İlgilendiği Kategoriler
Sosyal Medya
Instagram
uyg4rcik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gsync yeni monitörlerin hepsinde açılmıyormuydu hdmi yeni kablolardan olması lazımdı galiba yanlış biliyorda olabilirim
Gsync özelliği olsunda dp kablosu da bağlarım hdmi de o farketmez fakat birisi bana şey demişti eğer kartın nvidia ise gsync monitör almayacaksan bir anlamı yok dedi, ekranda yırtılamalar felan olmasın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,040
Üyeler
145,518
Son üye
oguzhandln
Top Bottom