Neler Yeni

Bilgisayarım kendini yeniden başlatıyor (AMD)

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mustafa Arda Polat
Merhaba arkadaşlar bu 2. oluşu bilgisayarım ikisinde de arkada valorant açıkken oldu ilkinde alt tab yapıp discordu açtığımda kendini yeniden başlatmıştı bu seferde chromeyi açınca yeniden başlattı durduk yere kendini yeniden başlatıyor nasıl çözebilirim birde bazen oyunlarda alt tab yapıp masaüstüne döndüğümde pc 1 2 saniye donuyor geri düzeliyor bu neden olabilir birde windows orijinal lisanslı ve pcde virüs yok format attım hala aynı
R5 2600x
Rx 580 8gb
16 ram
750w +80 psu
Windows ssdye kurulu ve orijinal lisanslı

Has4nGodEx

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,861
İsim
Hasan Acar
Merhaba arkadaşlar bu 2. oluşu bilgisayarım ikisinde de arkada valorant açıkken oldu ilkinde alt tab yapıp discordu açtığımda kendini yeniden başlatmıştı bu seferde chromeyi açınca yeniden başlattı durduk yere kendini yeniden başlatıyor nasıl çözebilirim birde bazen oyunlarda alt tab yapıp masaüstüne döndüğümde PC 1 2 saniye donuyor geri düzeliyor bu neden olabilir birde windows orijinal lisanslı ve pcde virüs yok format attım hala aynı
R5 2600x
Rx 580 8gb
16 ram
750w +80 psu
Windows ssdye kurulu ve orijinal lisanslı
Ram marka/model?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mustafa Arda Polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir de memtest86 ile deneyin.

PSU marka/model
galiba termal macun yenileme zamanım gelmiş en son 9 ay önce anakart işlemci ram alınca yenilemiştim stres testinde işlemci direk 80 90lara fırladı kapattım bende hemen

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
galiba termal macun yenileme zamanım gelmiş en son 9 ay önce anakart işlemci ram alınca yenilemiştim stres testinde işlemci direk 80 90lara fırladı kapattım bende hemen
evet,termal macundan kaynaklı olabilir.

Top Bottom