Neler Yeni

Bilgisayarım Minecraft Çok Düşük FPS alıyor Bilgisayarıma göre

Ultrada mi oynuyorsunuz?
Grafikler gerçekçi chunk 16 tezture pack yok bazen açıyorum sadece xp bar değişiyor optifine kurulu oluyor ama çok fark ettirmiyo testlerime göre java kurun ama kurmadan da çalışabiliyor ama kurun bide ram verin intten bakıp

Opehlia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
deniz asik
Optifine kurulu mu anlamadim
Hangi launcherdan oynuyorsunuz? Survival mı oynuyorsunuz arkadaşlarınızla biraz açabilir misinzi? Optifine kurarsanız daha iyi bir performans alabilirsiniz beeeelki.

Ikarus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet
Hangi launcherdan oynuyorsunuz? Survival mı oynuyorsunuz arkadaşlarınızla biraz açabilir misinzi? Optifine kurarsanız daha iyi bir performans alabilirsiniz beeeelki.
Tlauncher evet survival oynuyorum optifine kurarsam fps artcagini biliyorum ama optifine kurulu olmadan direkt oyunun kendisiyle 100 fpsi gecmesi lazim diye düşünüyorum

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Minecraft Launcher'ına girin, "Yüklemeler" kısmına gelin, istediğiniz bir sürümün yanındaki üç noktaya tıklayıp "Düzenle" deyin, aşağıdan "Daha Fazla Seçenek"e tıklayın, üstte çıkan Java dosyası seçme yerini "Göz at" kısmından (C): -> Program Files -> Java -> javaw olarak seçin, daha sonra alttaki seçenekte yer alan yazıdaki 2G ibaresini 4G yapın. FPS artışı sağlanacaktır.

Top Bottom