Neler Yeni

Bilgisayarım Oyunda İken Kapanıyor

MiraçF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Miraç Feyiz
Bilgisayarım oyunlarda iken şuan tek valorant var pc de onda deniye biliyorum sadece 15-20 dakika sonra bilgisayar sistemi kendini yeniden başlatıyor kasada kapanma yok ama sistem yeniden başlıyor bir çözümü varmıdır ?

Muhammet Tunçay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Muhammet
Bilgisayarım oyunlarda iken şuan tek valorant var pc de onda deniye biliyorum sadece 15-20 dakika sonra bilgisayar sistemi kendini yeniden başlatıyor kasada kapanma yok ama sistem yeniden başlıyor bir çözümü varmıdır ?
Sıcaklıklar ne durumda ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Cafer Tuncer
Sıcaklık değerlerin aşırı değilse power suply bozulmuş olabilir.

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan

Son düzenleme:

MiraçF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Miraç Feyiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boştayken 80 derece ise çok fazla. Ne zaman temizlendi, termal macunu değişti?
Son bakımı ile bilgim yok ailem bilgisayarcıya götürmüş şuanda hiç bişey yapmadan direk bakım yaptıdğı yere götürcem pazartesi

Muhammet Tunçay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Muhammet
Son bakımı ile bilgim yok ailem bilgisayarcıya götürmüş şuanda hiç bişey yapmadan direk bakım yaptıdğı yere götürcem pazartesi
Bilgisayarcılar genelde 3 liralık termal macun sürüyor. Ona götürmeseler daha iyi. Emin olun bilmeyerek bile siz daha iyi yaparsınız. En azından tecrübe edinirsiniz.

Abdullah1

80+ Bronze
Ekran Kartı şuan hiç bişe açık değilken 30-35 derece
İşlemci Sıcaklığıda Speedfan uygulamasında
core0 80 derece gözüküyor
Hocam o sistemi termal macun sürene kadar kullanmayın işlemci yi bozabilirsiniz

Top Bottom