Neler Yeni

Bilgisayarım son zamanlarda garip davranıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Cenk
Arkadaşlar bilgisayar bi 5,6 gündür çok garip davranıyor. Yonga setini kurana kadar bilgisayar tekte açılmıyordu şuanda pes 2021 girince siyah ekran geliyor donup kalıyor bu bazen masaüstünde de oluyor bi anda pc donuyor ışıklar fan her şey çalışıyor ancak bilgisayar donup kalıyor hiç bir şey yapamıyorum sizce ekran kartı sürüclerimi ddu ile kaldırıp yüklesem sorun çözülürmü ekran kartım: rx 560 bilgisayardaki her şey güncel bir tek Windowsa gelen güncellemeleri yapamıyorum onlarda başlatınca hata veriyor.

Úrsula Corberó

80+ Bronze
Konu başlığından anladığım kadarı ile bilgisayarınıza iyi davranmıyorsunuz galiba crackli program yada oyun indiriyorsunuz yeni güncellemeleri yapmıyorsunuz lan zaten senin genç yaştaki tek malın adam akıllı bakıcaksın ona anladın mı aslan parçası teknolojik alet bu bilader hassas hassas.

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Cenk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konu başlığından anladığım kadarı ile bilgisayarınıza iyi davranmıyorsunuz galiba crackli program yada oyun indiriyorsunuz yeni güncellemeleri yapmıyorsunuz lan zaten senin genç yaştaki tek malın adam akıllı bakıcaksın ona anladın mı aslan parçası teknolojik alet bu bilader hassas hassas.
Çok hakılısınız aslında aldığımdan beri hiç crackli bir şey indirmedim güncellemelerde ise sadece windowsu yapmadım onuda yapmadığımdan diyil yapamadığımdan şuan yapıyorum umarım bir sorun çıkmaz ama sanırım valorant oynarken bir kaç kez çökmüştü ve ona kötü sözler söylemiştim ondan özür dileyeceğim ona daha çok sewgi ve şevkat ile yaklaşacağım çok sağolun🧡🧡

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,843
İsim
Akın Taşkan
Sütünü ve mamasını saatinde vermeyi de unutma
Çok hakılısınız aslında aldığımdan beri hiç crackli bir şey indirmedim güncellemelerde ise sadece windowsu yapmadım onuda yapmadığımdan diyil yapamadığımdan şuan yapıyorum umarım bir sorun çıkmaz ama sanırım valorant oynarken bir kaç kez çökmüştü ve ona kötü sözler söylemiştim ondan özür dileyeceğim ona daha çok sewgi ve şevkat ile yaklaşacağım çok sağolun🧡🧡

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,358
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Crack uygulama böyle etki etmiyor crack hakkında bilginiz yoksa yorum yapmayın.

kaangms

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Kaan Gümüş
yüksek ihtimal KMS PİCO ile windows aktifleştirilmiş

Top Bottom