Neler Yeni

Bilgisayarım Sürekli Çöküyor Veya Siyah Ekran Veriyor Bir Çözümü Varmıdır ?

nolaxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
eray
Çok kötü bir internetim vardı bu yüzden steam dan singleplayer oyun aldım rdr 2 doom vb. doom oynadığımda hoş görünsün diye ekran ayarını 4:3 yaptım sonra oyuna devam ettim ve bir süre sonra oyunun değil direk bilgisayarın çözünürlüğü gitmişti bilgisayar sürekli siyah ekran veriyordu zor olsada değiştirdim düzelttim bir süre sonra amd den hata aldım AMD Radeon Ekran Kartı Sisteminizde Sürücü Zaman Aşımı.. tarzı şeyler diyordu ekran kartı driver larımı güncellemem gerektiğini öğrendim ve güncelledim ondan sonra çoğu uygulamaya girerken pc siyah ekran verdi veya çöktü,doom girdiğimde max 2-3 dakika oynuyordum sonra oyundan atıyordu her atışında oyun aslında var gözüküyordu ama crash vermişti her seferinde görev yöneticisinden kapattım en basit oyunlara bile giremiyor mta oyniyacaktım mta ilk defa hata verdi driver booster kurdum kururken yönetici izni sitedi yazıların tamamı bile gözükmüyordu diğer uygulamalarda aynı netflix e giricektim yine pc çöktü ve yeniden başlatıldı ekran kartı pc crash yediği için kendini korumaya alıp ayarları sıfırladı bende görüntü bağdaştırıcılarından ekran kartını silip tekrar başlattım(biraz aptalca) sonra wattman hatası aldım renk ayarlarım vs. gitti ne yapmalıyım?virüs olmadığından eminim çünkü dışardan bi dosya indirmem birkaç fotoğraf atabilirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,776
Üyeler
156,385
Son üye
Potentia
Top Bottom