Neler Yeni

Bilgisayarım Yayında Kapanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mete Kaan
Merhaba bilgisayarımda yayın açıyorum ama ets2 açtım 3-4 kere denedim aniden dondu hiçbir şekilde mouse hareket etmedi alt tab çektim olmadı aniden dondu rocket leauge yayını açmaya çalıştım maça girmedim ana ekranda yine aynı şey oldu nasıl yayın açacağım ben afterburnerdan bakıyorum fazla ısınmıyor işlemci fazla kullanmıyor ama bçyle oluyor yardım edermisiniz ?
İşlemci : Ryzen 3 3200 G
Ram : 8+8 3200 mhz
Ekran Kartı : Apu

Kontfire

80+ Silver
Merhaba bilgisayarımda yayın açıyorum ama ets2 açtım 3-4 kere denedim aniden dondu hiçbir şekilde mouse hareket etmedi alt tab çektim olmadı aniden dondu rocket leauge yayını açmaya çalıştım maça girmedim ana ekranda yine aynı şey oldu nasıl yayın açacağım ben afterburnerdan bakıyorum fazla ısınmıyor işlemci fazla kullanmıyor ama bçyle oluyor yardım edermisiniz ?
İşlemci : Ryzen 3 3200 G
Ram : 8+8 3200 mhz
Ekran Kartı : Apu
Dostum yayın yapan kişiler genelde yayını islemcilerinden verirler ki ekran kartını sadece oyun kullansin. Performanslı bir ekran kartlari varsa da hem oyunu hem yayını kaldıracağı için yayını GPU dan verebilirler. APU sistemlerde hem yayın hem oyun işlemciye binince hatalar oluşabiliyor diye biliyorum. Oyunları yayın esnasında 720p gibi düşük çözünürlüklerde açmayı dener misin ?

.......

80+ Bronze
Apu ile yayın yapmak çok zor,yardım edilecek bir şey yok maalesef.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mete Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum yayın yapan kişiler genelde yayını islemcilerinden verirler ki ekran kartını sadece oyun kullansin. Performanslı bir ekran kartlari varsa da hem oyunu hem yayını kaldıracağı için yayını GPU dan verebilirler. APU sistemlerde hem yayın hem oyun işlemciye binince hatalar oluşabiliyor diye biliyorum. Oyunları yayın esnasında 720p gibi düşük çözünürlüklerde açmayı dener misin ?
denedim sonra hallettim yaklaşık 1 saat ets 2 yayını açtım ets ayarlarından dikey eşitleme açıktı onu kapatıp tekrar denicem ama dikey eşitleme açıkken denediğim zaman sıkıntı olmadı bilgisayar 70 derecenin üstüne çıkınca oluyormuş dediğim olay onu nasıl halledicem

PffPanda

80+ Bronze
denedim sonra hallettim yaklaşık 1 saat ets 2 yayını açtım ets ayarlarından dikey eşitleme açıktı onu kapatıp tekrar denicem ama dikey eşitleme açıkken denediğim zaman sıkıntı olmadı bilgisayar 70 derecenin üstüne çıkınca oluyormuş dediğim olay onu nasıl halledicem
Underclock yapıp düşük FPS ile yayına devam edebilirsin

KNOESS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Burak Koç
Ben aynı sistemi 2 yıl kullandım fakat pubg mobile ve valorant yayını açabildim obs ayarlarını 29.97 pal fps yap kodlayıcı ise amd olan kısmı seç işlemciden verme hiç deneme bile ets 2 yayını bende denedim ama olumsuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mete Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben aynı sistemi 2 yıl kullandım fakat PUBG mobile ve valorant yayını açabildim obs ayarlarını 29.97 pal fps yap kodlayıcı ise amd olan kısmı seç işlemciden verme hiç deneme bile ets 2 yayını bende denedim ama olumsuz
dediğim gibi ets 2 denedim 1 saat yayın açtım sonra kendi rızamla kapattım fazla ısınmadı ama her türlü yayın açsamda açmasamda bilgisayar 70 derecenin üstüne çıktımı donuyor kitleniyor ne yapmalıyım 1.5 yaşını yeni doldurcak

KNOESS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Burak Koç
dediğim gibi ets 2 denedim 1 saat yayın açtım sonra kendi rızamla kapattım fazla ısınmadı ama her türlü yayın açsamda açmasamda bilgisayar 70 derecenin üstüne çıktımı donuyor kitleniyor ne yapmalıyım 1.5 yaşını yeni doldurcak
ben 1.3 volt vererek undervolt yaptım 65 dereceyi görmezdim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,778
Üyeler
154,466
Son üye
Glaxia
Top Bottom