Neler Yeni

Bilgisayarıma en uygun işletim sistemi hangisidir? Format nasıl atılır? AMD Radeon HD 8500M problemi.

Suph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunahan Koç
Merhaba arkadaşlar, şu an bilgisayarımda win 7 kullanıyorum fakat format atmak istiyorum. Ekran kartımla alakalı bir sorun var ve formatla geçebileceğini düşünüyorum. Bilgisayarda i3 4005u 1.7 ghz işlemci 4gb ram var. Ssd yok. Bu bilgisayarın en yüksek performans alacağı işletim sistemi hangisidir? Ayrıca format nasıl atılır? İlk kez format atacağım. Teşekkürler.

Not: Ekran kartımla alakalı olan sorunu da belirteyim belki bir bilen vardır. Uzun süredir bu problemi yaşıyorum. Ekran kartını pc kullanmıyor. CPU-z ile baktığımda intel graphics hd family olanı kullandığını görüyorum ve daha ilginci ekran kartım AMD'nin sitesinde de yok. Aygıt yöneticisinden baktığımda AMD Radeon HD 8500M olarak görüyorum fakat bu isimde bir kart AMD'nin kendi sitesinde görünmüyor. Dolayısıyla drive konusunda da sıkıntı yaşıyorum ve bilgisayar bu kartı görüyor mu görmüyor mu anlamıyorum. Önceden lol oynayabiliyordum fakat şu an lolün yalnızca istemcisini açıyor ve oyuna girmeye çalışınca oyun açılıp siyah ekran verip kapanıyor. Ekran kartı ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

Suph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunahan Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uplamak için gerekli zaman aralığı nedir?

Suph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunahan Koç
Hangi işletim sisteminin en verimli olacağını bilen bir kişi yok mu gerçekten :D

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Windows 7. Windows 8 sıkıntılı ve Windows 10 SSD olmadan acı çektirir PC'ye.

• Beğen
Reaksiyonlar: Suph

Suph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunahan Koç
Windows 7. Windows 8 sıkıntılı ve Windows 10 SSD olmadan acı çektirir PC'ye.
Teşekkürler. Peki bu sürümler içerisinde en uygun hangisi olacaktır? Ayrıca format için kullanabileceğim çalışan dosyalara ulaşabileceğim bir link ya da herhangi bir yer var mı?

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Teşekkürler. Peki bu sürümler içerisinde en uygun hangisi olacaktır? Ayrıca format için kullanabileceğim çalışan dosyalara ulaşabileceğim bir link ya da herhangi bir yer var mı?
Sürümler arasında çok fark yok. W7 Home'un en güncel service pack'ini yükleyebilirsin.

• Beğen

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Ürün anahtarınızı öğrenip orijinal siteden indirin.

• Beğen

Suph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunahan Koç
Sürümler arasında çok fark yok. W7 Home'un en güncel service pack'ini yükleyebilirsin.

Ürün anahtarım olmadığı için attığınız linkten indiremiyorum. https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=5753 bu link üzerinden indirdiğim dosya ile yapabilir miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün anahtarınızı öğrenip orijinal siteden indirin.
maalesef ürün anahtarım yok ve ucuz miktarda satılan keyler işe yaramıyor sanırım.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler

Suph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunahan Koç
Onlar işe yarıyor aslında. Attığınız link de olur.
Attığım linkle sizinkinin farkı nedir? Yani keysiz de bu dosyalara ulaşılabiliyorsa keyli hali neden var?

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Attığım linkle sizinkinin farkı nedir? Yani keysiz de bu dosyalara ulaşılabiliyorsa keyli hali neden var?
Keysiz olanı sonradan etkinleşebilir ve deneme sürümü olarak kurulur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,604
Üyeler
156,643
Son üye
Apeironnn
Top Bottom