Neler Yeni

bilgisayarıma vfgj virüsü bulaştı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
turan ercan kaplan
kanka dosya uzantısını eski haline döndermeyi denesen.
eyvallah usta denicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Antivirüs programları virüsü siler. Şifrelenmiş dosyaları kurtalamaz.
Dosyaları kurtarmak için para ödemen gerekiyor. Deneme sürümü varsa belki ödemeden yapabilirsin. Buradaki uygulamaları da crackli indirme.
eyvallah hocam

Merdo06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mert
Güvenli modda açmayı denedin mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tolga
virüs muhtemelen crackli uygulama kurarken bulaştı bilgisayarımdaki belgelerin uzantısını değiştirip kitledi ve read me notu koymuş 900 dolar para istiyor nasıl kurtulabileceğime dair kaynaklara baktım ama başaramadım daha önce başına gelen yada çözümü sağlayabilecek bir antiAlıntıyı görüntülevirüs programı varmı yoksa illa format mı atmak zorundayım?
Aynısı dün öğlen banada oldu birden bilgisayar kapandı açıldı tüm dosyaların sonuna vfgj diye uzantı eklenmiş antivirüs programı yükledim para istiyo sen sorunu çözebildinmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
turan ercan kaplan
Aynısı dün öğlen banada oldu birden bilgisayar kapandı açıldı tüm dosyaların sonuna vfgj diye uzantı eklenmiş antivirüs programı yükledim para istiyo sen sorunu çözebildinmi?
format attım

Güvenli modda açmayı denedin mi ?
hayır önemli olan dosyayı onedrive dan aldım daha sonra pc açılmamaya başladı bir anda format attım bende

hocam maalesef format atmak durumunda kaldım bi tane antivirüs denedim başaramadım eger aşırı önemli dosyaların yoksa format atmak en mantıklı seçenek galiba

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tolga
format attım

hayır önemli olan dosyayı onedrive dan aldım daha sonra pc açılmamaya başladı bir anda format attım bende

hocam maalesef format atmak durumunda kaldım bi tane antivirüs denedim başaramadım eger aşırı önemli dosyaların yoksa format atmak en mantıklı seçenek galiba
Çok ilginç bir olay aynı anda banada aynı virüs bulaştı
Neyse format atayım bari
Teşekkürler cevabın için

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
turan ercan kaplan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular