Neler Yeni

Bilgisayarımda ciddi bir sorun var lütfen yardım edin

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
evet hallettim onu formatladım ama sorun daha sık yaşanmaya başaldı
sadece denemek için mining açar mısınız 6 saat filan dursa yeter onda da sorun yaşanırsa temsassızlık ekran kartını garantiye yollayın çünkü sorunlar tamamen temassızlığı gösteriyor

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
sadece denemek için mining açar mısınız 6 saat filan dursa yeter onda da sorun yaşanırsa temsassızlık ekran kartını garantiye yollayın çünkü sorunlar tamamen temassızlığı gösteriyor
Peki bunu garanti düzeltir mi yoksa para çıkar mı cebimden ? Komple sistemi göndereceğim garantiye ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
6-7 kere siyah ekranla kapandıysa onun minidump dosyası büyük ihtimalle yoktur. Ama bir bakın yinede. Klasör dizinini aşağıya bıraktım.

C:\Windows\Minidump

OCCT ile PSU'nun ekran kartına stabil bir şekilde güç yetiştirip yetiştiremediğine bakabilir misin? Testte herhangi bir büyük dalgalanma olmaması lazım.

Memtest64 veya yapabiliyorsun memtest86 ile ramlerini test et.

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Peki bunu garanti düzeltir mi yoksa para çıkar mı cebimden ? Komple sistemi göndereceğim garantiye ya
garanti düzeltir
Mesaj otomatik birleştirildi:

sebebi şu çünkü bilgisayar senin istersen alır 24 saat %100 yükte çalıştırabilirsin istersen 6 ay kapağını açmazsın hakın olduğu için bunu yapman suç da değil

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
garanti düzeltir

sebebi şu çünkü bilgisayar senin istersen alır 24 saat %100 yükte çalıştırabilirsin istersen 6 ay kapağını açmazsın hakın olduğu için bunu yapman suç da değil
Peki komple sistemi garantiye vermemle sadece ekran kartını garantiye vermem, bu garanti sürecinin uzunluğuna etki eder mi ? Yani tüm sistemi verince 20 günde sürüyorsa, ekran kartında da aynı şekilde 20 gün mü surer ?

6-7 kere siyah ekranla kapandıysa onun minidump dosyası büyük ihtimalle yoktur. Ama bir bakın yinede. Klasör dizinini aşağıya bıraktım.

C:\Windows\Minidump

OCCT ile PSU'nun ekran kartına stabil bir şekilde güç yetiştirip yetiştiremediğine bakabilir misin? Testte herhangi bir büyük dalgalanma olmaması lazım.

Memtest64 veya yapabiliyorsun memtest86 ile ramlerini test et.
Sistem açıldıktan sonra 30 dakika içinde rastgele kapanıyor. Bunları inceleyecek fırsat tanıtacağım sanmıyorum :D

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Peki komple sistemi garantiye vermemle sadece ekran kartını garantiye vermem, bu garanti sürecinin uzunluğuna etki eder mi ? Yani tüm sistemi verince 20 günde sürüyorsa, ekran kartında da aynı şekilde 20 gün mü surer ?

Sistem açıldıktan sonra 30 dakika içinde rastgele kapanıyor. Bunları inceleyecek fırsat tanıtacağım sanmıyorum :D
Hiçbir şey yapmazken mi kapanıyor? sistemi açıp tüm uygulamaları kapatıp öyle beklettiğinde bile mi?

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,933
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Bende temassızlık olduğunu düşünüyorum siz bir süre sonra daha çok yaşanıyor dediniz o ara son kalan lehimlerde gitti büyük ihtimalle

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren

zaman farkı yaşanmaz maksimum bir gün o da arızqanın hangisinde olduğunu tespit etmek için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,213
Üyeler
141,258
Son üye
Resul kurekci
Top Bottom